Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS MG278Q
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.233 x 0.233 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 100M:1 (dinaminc) |
| Unghi vizibilitate | 170°/160° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 24 - 222 |
| Frecventa verticala (Hz) | 30 - 144 |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144 Hz (DP 1.2); 120 Hz (HDMI 1.4) |
| Alte caracteristici ecran | Non-glare; 72%(NTSC) |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 2W |
| Video | Trace GamePlus; Free Technology; SPLENDID™ Preset Mode (GameVisual: FPS,RTS/RPG, Racing , sRGB, Cinema, Standard modes); Skin-Tone Selection |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | +20°~-5° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | +60° ~ -60° |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Putere consumata | 38.7W |
| Securitate | Kensington Lock |
| Standarde/Certificari | Energy Star |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, cablu DP, Cablu HDMI, Cablu USB 3.0, Cablu DVI, Cablu audio, CD resurse |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 62.5 x 23.3 x 56.3 (Cu stand) / 62.5 x 6.3 x 36.8 (Fara stand) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 7.65 |








