Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BENQ ZOWIE XL2540
Oferte fierbinți

Rata de refresh nativa de 240Hz ofera cea mai fluenta experienta de gaming
Vezi orice detaliu in miscare , te bucuri de cea mai fluid gameplay cu monitoul BenQ ZOWIE cu refresh nativ de 240Hz, care iti asigura cea mai cursiva vizualizare a miscarilor rapide din toate timpurile.
|
Panourile laterale te ajuta sa te focusezi mai bine in jocuri Shild-urile (panourile laterale) iti ofera mai buna concentrare la joc. Ai posibilitatea de a regla unghiul si eventual poti sa scoti panourile protectoare in functie de cum preferi. Important este sa fii concentrat doar sa castigi jocul. |
![]() |
|
Identifici inamicii ascunsi in zonele intunecate Nu vei cadea victima niciodata in fata unui las ascuns intr-un colt intunecat. Black eQualizer sporeste vizibilitatea in scenele intunecate, fara a supraexpune zonele luminoase. |
|
Precizie optimizata de gaming Ajustarea tariei culorilor iti ofera flexibilitatea de a obtine culori mai vizibile. Ajustarea intensitatii culorilor pe 20 de niveluri permite jucatorilor sa obtina culorile dorite in orice tip de joc si evidentierea lucrurilor importante din joc. |
![]() |
|
Unghiuri de vizualizare personalizate Standul cu inaltime reglabila poate fi ajustat cu un singur deget, astfel incat poti regla cu usurinta inaltimea monitorului la unghiul de vizualizare preferat, maximizandu-ti nivelul de confort. |
|
Setari pentru diferite scenarii accesibile usor Scenariile de utilizare diferite necesita setari de afisare diferite. Comutatorul S Switch este conceput pentru accesarea usoara a setarilor si pentru comutarea intre modurile salvate. Fie ca vizionezi, citesti, navighezi pe internet sau te juci, comutarea intre modurile presetate si navigarea in meniuri este simpla, ca si cum ai spune 1-2-3. |
![]() |
![]() |
Game Modes pentru o experienta de gaming imbunatatita Fiecare joc are propriile setari optome. Am pregatit monitoarele din seria XL cu mai multe setari specifice. Poti comuta usor intre aceste moduri de gaming doar prin atingerea unui singur buton. |
|
Minimizati distragerea atentiei Concentrarea este un element cheie pentru sporturile electronice. Rama monitorarelor din seria XL a fost special proiectata pentru a reduce reflectia luminii venite dispre ecran, astfel incat sa iti poti pastra nivelul maxim de concentrare. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 24.5 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 12M:1 (DCR) |
| Frecventa orizontala (KHz) | 15~83 (HDMI); 50~144 (HDMI 2.0); 30~160 (DVI-DL/DP) |
| Frecventa verticala (Hz) | 50~120 (HDMI); 48~240 (HDMI 2.0); 50~ 144 (DVI-DL); 48~240 (DP1.2a) |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 240Hz (HDMI 2.0, DP) |
| Alte caracteristici ecran | Flicker free; Low Blue Light |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 (1 upstream, 3 downstream) |
| Jack 3.5mm | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Video | Instant mode; Color Vibrance, AMA |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5 la +20° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | 45/45 |
| Reglare pe inaltime | 140 mm |
| Putere consumata | 55W |
| Securitate | K Locker |
| Alte specificatii | S switch |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, S Switch, Capac praf, Capota, Cablu DP, Cablu USB 3.0 |
Garantie
| Garantie comerciala | 3 ani Free pick-up & return |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 56.99 x 22.60 x 44.57-51.54 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 7.5 |















