Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS PB328Q
Oferte fierbinți
|
Unghiuri largi de vizualizare PB328Q vine echipat cu un ecran VA cu iluminare LED si format al imaginilor 16:9, ce dispune si de un unghi larg de vizionare, de 178 de grade, minimalizand modificarile de culoare atat pe directie orizontala cat si verticala, pentru a asigura o calitate foarte buna a imaginilor din aproape orice directie. |
![]() |
|
Imagini uimitoare cu rezolutie WQHD Deschide ochii la nivelurile impresionante de detalii cu monitorul Asus PB328Q. Cu un ecran de 27” WQHD, PB328Q ofera imagini mai clare si spatiu mai mare pe ecran decat un monitor Full HD de aceeasi dimensiune.
![]() |
![]() |
QuickFit Virtual Scale pentru o pre-vizualizare foarte realista ASUS a inclus functia sa exclusiva QuickFit Virtual Scale in PB328Q, permitandu-va sa previzualizati fotografii sau documente direct pe ecran, la dimensiunea lor reala, inainte de a le imprima. Aceasta functie poate fi activata cu ajutorul unui buton aflat direct pe monitor si poate servi ca un ghid foarte util pentru vizualizarea si editarea fotografiilor la dimensiunea lor nativa. Formate suportate:
Confort versatil - stand ergonomic Asus PB328Q ofera o experienta de vizionare si utilizare confortabila datorita standului ergonomic care poate fi reglat in diverse pozitii: inaltime, pivotare (stanga/dreapta), rotire si inclinare. |
Tehnologia ASUS Flicker Free
Pentru a oferi experienta de utilizare mult mai confortabila, monitoarele Asus din aceasta seria adopta o tehnologie de eliminare a zgomotului de imagine ce reduce tremurul obositor din imagini si ajuta la reducerea oboselii ochilor atunci cand urmariti ecranul pentru perioade lungi de timp.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.276 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1073.7 M (10 bits) |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 3000:1 (tipic); 100M:1 (ASCR) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | DP: 29~130; HDMI/DVI: 29~113 |
| Frecventa verticala (Hz) | DP: 49~76; HDMI/DVI: 49~76 |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Alte caracteristici ecran | Non-glare; 100% sRGB |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 + 1 ascendent |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 3W |
| Video | Trace Free Technology; SPLENDID™ Preset Mode (7 moduri); Color Temperature Selection (4 moduri); Picture-in-Picture |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5°~25° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | +60°~-60° |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Putere consumata | 89.9W |
| Securitate | Kensington Lock |
| Alte specificatii | HDCP Support |
| Standarde/Certificari | Energy Star; TCO; EPEAT |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare; Cablu DP, Cablu HDMI, Cablu USB 3.0, Cablu VGA, Cablu DVI, Cablu audio |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 73.5 x 24.2 x 62.5 (Cu stand) / 73.44 x 6.68 x 43.1 (Fara stand) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 11.8 |











