Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ACER XB270HU
![]() |
G-Sync si Ultra HD Aceste monitoare sunt primele din lume care combina tehnologia Nvidia G-Sync cu rezolutia Ultra HD 4k2k. Asta inseamna ca primesti imaginile pe mai multi pixeli pentru scene de joc mai clare. |
|
Miscari ultra fluide Cu o rata rapida de 144 Hz si o viteza de raspuns de 1ms Modelul XB livreaza miscari ultra fluide. Tehnologia Ultra Low Motion Blur (ULMB) face ca lucrurile in miscare sa arate perfect. Latenta mica si si grafica captivanta a Modelului XB imbunatateste substantial experienta de joc. |
![]() |
![]() |
Protectie pentru ochi Tehnologia Flicker-less reduce palpairea ecranului, fiind o cauza majora pentru cei care au probleme cu ochi dupa lungi perioade de stat in fata monitoarelor. Acer Comfy view reduce palpairea si mai mult in functie de preferintele tale. |
|
Setare ergonomica Acer ErgoStand permite Monitoarelor din seria XB inclinare, pivotare si a muta in sus sau jos pentru a gasi cel mai confortabil unghi de unde sa vizualizezi strategia asupra inamicului. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | IPS |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 100M:1 (dinaminc) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | HDMI: 30~160; DP: 30~160 |
| Frecventa verticala (Hz) | HDMI: 30~150; DP: 30~150 |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144 Hz |
| Alte caracteristici ecran | 72% NTSC |
Conectivitate
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 + 1 ascendent |
Informatii suplimentare
| Video | Flicker-Less, G-Sync |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5°~35° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -60°/+60° |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Standarde/Certificari | TCO Certified Displays 6.0 |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu DP, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 64 x 24.7 x 55.8 (Cu stand) / 64 x 6.2 x 38.1 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | ~9.5 |












