Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BENQ SW2700PT
Oferte fierbinți
![]() |
|
BenQ intelege nevoile fotografilor pentru o redare perfecta a culorilor si o calitate a imaginii ce te duce cu gandul la cadre din viata reala. Plecand de la acestea, monitoarele BenQ din seria SW dedicata fotografilor ofera tehnologie de varf pentru a aduce la viata viziunea creativa si a pastra viu acel moment special. Avand o acuretete foarte inalta la redarea culorilor, cu o acoperire foarte buna a spectrului Adobe RGB, monitorul SW2700PT a fost construit pentru a reproduce corect si fara efort viziunea creativa a fotografului. |
|
Acuratetea culorilor Acoperire de 99% a spectrului Adobe RGB Admirati culorile adevarate din natura! Utilizati intreg potentialul aparatului foto DSRL cu suportul pentru spectrul de culoare Adobe RGB oferit de monitorul BenQ. Acesta ofera un set nou de facilitati pentru managementul culorilor, fiind crescut numarul nuantelor de albastru si verde pe care le poate reproduce. Fotografiile de exterior si din natura sunt afisate acum folosind culori mult mai realiste. |
![]() |
![]() |
LUT 3D pe 14 biti si valori Delta E≤2 Tabela LUT 3D pe 14 biti imbunatateste acuratetea compunerii RGB a culorilor, rezultand o reproducere impecabila a nuantelor. Valorile Delta E≤2 in spectrele de culoare Adobe RGB si sRGB garanteaza reproducerea nuantelor cat mai apropiat de cele ale cadrului natural. |
|
Calibrare hardware Calibrarea hardware va permite sa ajustati setarile cipului pentru procesarea imaginii din monitor fara a modifica datele transmise de placa video. Imaginile raman foarte apropiate de original fara a fi afectate setarile placii grafice.
|
|
|
|
![]() |
Aplicatie de calibrarea imaginii Palette Master Element Folosind aplicatia Palette Master Element si un colorimetru veti putea ajusta si mentine performanta optima a monitorului la afisarea culorilor. |
|
Afisare clara si fina Rezolutie de 2560x1440 pixeli QHD Atunci cand editezi imagini sau doar le vizualizezi, densitatea marita de pixeli iti ofera performanta necesara pentru a-ti exprima creativitatea in cele mai mici detalii. Claritate exceptionala cu densitate de 109 PPI Cu o densitate foarte mare de pixeli, fiecare fotografie va fi afisata cu o claritate, definitie si acuratete exceptionale. Toate detaliile din fotografie vor fi redate in toata splendoarea lor pe ecran.
|
![]() |
|
Eficienta constanta Controler OSD Dispozitivul de control OSD este o telecomanda cu trei butoane ce ofera acces rapid la trei moduri de afisare predefinite, pentru sarcini cum ar fi editarea foto, multimedia sau navigare pe Internet. Acest dispozitiv va permite sa treceti de la o setare la asta fara sa treceti prin meniuri complicate. Controlerul OSD vine de asemenea cu posibilitatea de-a naviga prim meniuri.
|
![]() |
|
Mod de vizualizare alb-negru Cu o simpla apasare de buton veti putea vizualiza fotografiile in alb-negru fara a fi nevoit sa activati un filtru in aplicatie.
|
![]() |
![]() |
Rama impotriva luminii ambientale Lumina ambientala si reflexia ei pot afecta felul in care utilizatorul percepe culorile. Tinand cont de asta, monitoarele din seria SW vin cu o rama detasabila. Ea poate fi folosita acolo unde controlul luminii ambientale nu este fezabil. |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | AH-VA |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.2331 x 0.2331 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 (nativ); 20M:1 (dinamic) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30-89 |
| Frecventa verticala (Hz) | 50-76 |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Alte caracteristici ecran | Adobe RGB 99% |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 3 (1 upstream, 2 downstream) |
Informatii suplimentare
| Video | Flicker-free Technology; Low Blue Light |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -3.5°~20° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -35°/+35° |
| Reglare pe inaltime | 130 mm |
| Putere consumata | 65W |
| Securitate | K Locker |
| Standarde/Certificari | Energy Star 6.0 |
| Accesorii incluse | Cablu DVI-DL, miniDP la DP, Cablu USB 3.0, Cablu de alimentare, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | 3 ani Free pick-up & return |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 65.3 x 32.3 x 44.5-56.7 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 8.3 (fara capota) / 9.17 (cu capota) |

















