Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 34UC88-B
Oferte fierbinți
21:9 UltraWide™ este cel mai bun
Perfect pentru activitati multiple si divertisment, LG 21:9 UltraWide™ este intotdeauna alegerea corecta. O gama completa de monitoare 21:9 UltraWide™, atat curbate, cat si plate, sunt disponibile pentru a va satisface nevoile.
|
21:9 Curved UltraWide™ QHD cu afisaj IPS Afisajul 21:9 Curved UltraWide™ QHD (3440*1440) ofera un camp vizual panoramic intr-un spatiu generos al ecranului lat. Cu afisajul IPS confortul vizual este garantat, asigurandu-se exprimarea vie si clara a culorii
![]() |
|
Frumusetea lui ArcLine Inspirat de frumusetea si puterea naturii, ArcLine completeaza designul cu un accent estetic rafinat.
![]() |
|
Convergenta superioara a functiei FreeSync si a modelului 21:9 UltraWide™ Noua epoca inovatoare FreeSync a sosit. Pe modelul 21:9 UltraWide™ QHD de 34 inchi puteti experimenta urmatorul nivel al gamingului, fara intreruperi si dublari de imagine.
![]() |
|
Modul Game Modul Game (jocuri), constand in modurile FPS, RTS si Custom (personalizat), ofera o experienta personalizata de gaming, care variaza in functie de genuri.
![]() |
|
Complet echipat cu functie pentru invingatori Black Stabilizer (stabilizatorul pentru zone negre) este deosebit de util pentru detectarea obiectelor, inclusiv a inamicilor care se ascund in colturi intunecate. Functia Dynamic Action Sync (sincronizare dinamica a actiunii) va permite sa atacati mai rapid inamicii, cu o rata redusa de intarziere.
![]() |
|
Exprimare perfecta a culorii Vi se garanteaza o grafica captivanta, printr-un spatiu color sRGB mai mare de 99%. Testele de calibrare a culorii sunt realizate pe linia de productie, pentru a se asigura claritatea culorii. |
![]() |
|
Design tehnologic avansat Noul suport ergonomic poate fi instalat rapid si simplu fara a fi nevoie de unelte, iar inaltimea si unghiul de inclinare sunt reglabile, pentru confortul dumneavoastra.
![]() |
|
Aplicabilitate exceptionala Controlul OnScreen si presetarile My Display va permit sa personalizati cu usurinta setarile monitorului, prin cateva clicuri de mouse. |
![]() |
|
Eficienta sporita a muncii Modurile Screen Split (scindare ecran) si PIP (picture-in-picture) va ajuta sa deveniti cu adevarat un utilizator polivalent.
![]() |
Incarcare rapida la USB 3.0
Incarcati rapid bateria unui dispozitiv conectat, utilizand portul USB 3.0 al produsului.

Display
| Ecran | Curbat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | IPS |
| Diagonala (inch) | 34 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.2325 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 10 bits (8bit+FRC), 1.07B |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30~90 |
| Frecventa verticala (Hz) | 56~61 |
| Rezolutie (pixeli) | 3440 x 1440 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Alte caracteristici ecran | sRGB over 99% |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 3 (1 upstream, 2 downstream) |
| Audio out | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 x 7W; Maxx audio |
| Video | Picture Mode ; Reader Mode; Freesync ( DP 48~75Hz); Game mode; PBP; Flicker safe |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° ~ 15° |
| Reglare pe inaltime | 120 mm |
| Putere consumata | 65W |
| Securitate | Key Lock |
| Alte specificatii | Smart Energy saving; Screen split2.0 (in OSC); DDC/CI; HDCP; Off Timer |
| Standarde/Certificari | UL(cUL); FCC-B,CE; EPA 6.0; ErP; EPEAT Gold |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Cablu DisplayPort, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 81.76 x 8.87 x 36.08 (Fara suport); 81.76 x 25.24 x 44.78 - Jos / 81.76 x 25.24 x 44.78 - Sus (Cu suport) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 6.2 (Fara suport); 8.3 (Cu suport) |

















