Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BENQ PD3200U
Oferte fierbinți

Dati viata ideilor inspirate
Noi stim de ce este nevoie pentru ca ideile sa devina realitate. Monitoarele pentru designeri de la BenQ sunt fabricate intr-o gama impresionanta de modele pentru a va ajuta sa cizelati fiecare detaliu pana obtineti o lucrare exceptionala.
|
4K UHD Monitor Rezolutia 4K Ultra HD ofera o claritate extraordinara a detaliilor fine si texturilor pentru o vizionare optima si o experienta de lucru vizual-intensiva. |
![]() |
![]() |
Precizie uimitoare a culorii: 10-bit, 100% sRGB si Rec.709 Lucrati cu incredere in spatiile de culoare sRGB si Rec.709, cu un unghi larg de vizualizare. Toate monitoarele pentru designeri din seria PD este certificata pentru culori Tehnicolor, asigurand culori consistente si precise pentru o performanta impresionanta a culorilor. |
|
Sunt afisate detaliile fine Modul Darkroom (Camera intunecata) Modul Darkroom regleaza luminozitatea si contrastul imaginilor, oferind claritate si precizie detaliilor, creand spatiul de lucru perfect in medii de post-procesare mai intunecate. |
![]() |
![]() |
CAD/CAM Mode Nu mai ratati niciodata un detaliu! Modul revolutionar CAD/CAM asigura un contrast superior pentru liniile si formele ilustratiilor tehnice, scotand in evidenta cele mai mici detalii. |
|
Modul Animation (Animatie) Controlati si realizati perfect fiecare moment prin modul inovativ Animation. Iluminati imaginile cu modul Animation pentru a vizualiza detaliile ascunse din umbrele intunecate. |
![]() |
|
Comutator Keyboard Video Mouse (KVM) Comutatorul KVM permite utilizatorilor sa afiseze si sa controleze continuturile din doua calculatoare diferite pe un ecran, utilizand numai o tastatura si un mouse pentru a face economie de spatiu si a creste eficienta muncii. |
|
DualView (Vizualizare duala) Imbunatatiti-va fluxul de lucru si cresteti productivitatea comutand in modul DualView pentru a afisa designurile alaturat in doua moduri diferite (ex. sRGB si CAD/CAM), fara a avea nevoie de doua ecrane. |
![]() |
![]() |
Hotkey Puck Comutati intre modurile CAD/CAM, Animation si Low Blue Light cu o simpla apasare de buton pe telecomanda Hotkey Puck. Personalizati butoanele pentru a seta alte moduri sau reglaje OSD, cum ar fi luminozitatea si contrastul. |
|
Ergonomie Personalizati-va locul de munca pentru a crea un mediu perfect pentru utilizator, cu ajutorul unei game mari de optiuni de reglare a inaltimii, inclinarii, rotirii, aplecarii monitorului. Atunci cand utilizati ecranul in pozitie verticala, detectorul de orientare smart screen al acestuia va autopivota continutul informaiei de pe ecran pentru ca dvs. sa puteti vedea imaginile in intregime. |
![]() |
![]() |
Flicker-Free Tehnologia Flicker-Free previne efectele nocive ale tremuratului imaginii care va produc dureri de ochi. Acum puteti petrece nenumarate ore de lucru in fata monitorului fara a va simti ochii obositi. |
|
Low Blue Light Tehnologia Low Blue Light a BenQ este conceputa sa filtreze lumina albastra daunatoare, reducand considerabil oboseala si iritarea ochilor. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | IPS |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.311 x 0.311 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07B |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 20M:1 (DCR) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30 - 140 (DP) |
| Frecventa verticala (Hz) | 30 - 76 |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Anti-Glare, 100% sRGB, Rec.709 |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 |
| Audio in | Da |
| Audio out | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Cititor de carduri | SD/SDHC/SDXCMMC |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 5W |
| Video | Flicker-free Technology; Low Blue Light; DualView; KVM Switch; Animation mode; AMA, PIP/PBP |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5 la +20° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | 45/45 |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Putere consumata | 110W |
| Alte specificatii | HDCP; Proximity Sensor; Touch Pad; AC Switch; Eye Protect Sensor |
| Standarde/Certificari | EPEAT Silver, Energy Star 6.0, TCO, Eco Sensor |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu DP la mDP, Cablu HDMI, Cablu USB 3.0, Documentatie |
Garantie
| Garantie comerciala | 3 ani Free pick-up & return |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 74.02 x 22.36 x 49.16-64.16 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 8.5 |


















