Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL UP3214QTN
Oferte fierbinți
![]() |
|
Vizualizare remarcabila pentru cei pretentiosi Indiferent daca este vorba despre editare video, animatii digitale sau dezvoltare de aplicatii si de jocuri, monitorul de 32 de inchi Dell UltraSharp UP3214Q va permite sa vedeti cele mai mici detalii si sa acordati proiectelor dvs. atentia meritata.
|
|
Precizie si consecventa de exceptie a culorilor Avand tehnologie PremierColour, monitorul UP3214Q ofera o precizie remarcabila a culorilor si caracteristici profesionale de varf. |
![]() |
|
|
Vizualizare flexibila si optiuni de conectivitate Reglati rapid monitorul in functie de cum lucrati mai bine.
Design ecologic Monitorul Dell de 32 de inchi Dell UltraSharp respecta cele mai recente standarde de reglementare si de mediu.
Construit din materiale de calitate, monitorul UP3214Q nu contine substante ignifuge pe baza de brom (BFR) si nici PVC (cu exceptia cablurilor externe) si are sticla fara arsen, ecran LED fara mercur si sasiu cu plastic reciclat dupa comercializare in proportie de peste 25 %. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Diagonala (inch) | 31.5 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.18175 x 0.18175 |
| Timp de raspuns (ms) | 8 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | Tipic: 1000:1; DCR: 2M:1 |
| Unghi vizibilitate | 176°/176° |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Alte caracteristici ecran | Antiglare; 99% AdobeRGB, 100% sRGB coverage2 (deltaE of less than 2) |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| mini DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 |
| Cititor de carduri | 6 in 1 |
Informatii suplimentare
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5º ~ 22º |
| Reglare pe inaltime | 90 mm |
| Putere consumata | Normal: 100W (tipic); 170W (max) |
| Securitate | Security lock slot |
| Standarde/Certificari | ENERGY STAR 6; EPEAT Gold; TCO; RoHS |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Cu suport: 74.99 x 21.4 x 48.26-57.24 / Fara suport: 74.99 x 5.15 x 44.46 |
| Culoare | Negru-gri |
| Greutate (kg) | Cu suport: 12.15 / Fara suport: 9.22 |










