Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy Tab S2 VE T713, Wi-Fi, 8.0", 32GB, Black
Exceptional de usor si de subtire
Bucurati-va de o flexibilitate mai mare ca oricand, cu Galaxy Tab S2 VE. Utilizati acest dispozitiv remarcabil de suplu si de usor pentru a lua cu voi eBookurile, fotografiile, videoclipurile si fisierele de lucru, oriunde ati merge.
Experienta de vizualizare optima
Raportul de aspect 4:3 al dispozitivului Galaxy Tab S2 VE este optimizat pentru citirea de reviste si utilizarea pe web. Comutati la modul Citire pentru a ajusta luminozitatea ecranului si a schimba tapetul, creand un mediu de citire a eBookurilor ideal proiectat pentru a reduce oboseala ochilor.
Imagini mai clare si mai luminoase
Camera de 8 MP a modelului Galaxy Tab S2 VE si obiectivul cu apertura de f/1.9 va permit sa creati fotografii si videoclipuri mai clare si mai luminoase ca oricand, chiar si cand este putina lumina. Vedeti-va fotografiile si videoclipurile cu o claritate superba, pe ecranul Super AMOLED mare al dispozitivului.
|
Multitasking fluid Faceti mai multe lucruri in acelasi timp cu Galaxy Tab S2 VE. Urmariti filme HD in timp ce rasfoiti o revista digitala sau un e-book sau navigati pe web. Rulati mai multe aplicatii in modul ecran scindat sau in ferestre pop-up glisabile. * Caracteristica este compatibila doar cu anumite aplicatii. |
![]() |
![]() |
Securitatea amprentelor Obtineti o securitate sporita cu ajutorul functionalitatii convenabile si precise de scanare a amprentelor digitale. Activati blocarea prin amprenta apasand butonul de pornire. Utilizati verificarea amprentelor pentru a restrictiona sau a permite accesul la browserul web, la modul de blocare a ecranului si la contul Samsung. |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2048 x 1536 |
| Dimensiune ecran (inch) | 8 |
| Format | 4:3 |
| Alte specificatii ecran | QXGA; 16M de culori |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Producator procesor | Samsung |
| Model procesor | Snapdragon |
Stocare date
| Capacitate stocare (GB) | 32 |
Memorie RAM
| Capacitate RAM (GB) | 3 |
Multimedia
| Difuzoare | Da |
| Microfon | Da |
| Camera principala | 8.0 MP CMOS; Focalizare automata |
| Camera secundara | 2.1 MP CMOS |
Format suportat
| Audio | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Video | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| e-Book | Da |
| Poze | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Joc | Da |
| Multimedia | Gmail, Play Store, Talk, YouTube, Chrome, Google Now |
| Retele de socializare | Yahoo, Skype, Facebook, Twiter, Google + |
Comunicatii
| Conectivitate | Wi-Fi |
| GPS | GPS, Glonass |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO |
| Bluetooth | v4.1 |
Porturi
| micro USB | 1 |
| Iesire audio | Da |
| Jack 3.5 mm | Da |
Sloturi
| Card | Micro SD |
| Capacitate maxima suportata (GB) | 128 |
Alimentare
| Baterie | 4000mAh |
| Autonomie baterie (ore) | Durata utilizare Internet (Wi-Fi): Pana la 9; Timp redare video: Pana la 14; Timp redare audio: Pana la 71 |
Software
| Sistem de operare | Android 6.0 Marshmallow |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Senzor miscare, Senzor geo-magnetic, Hall Sensor, Senzor Lumina RGB |
| Securitate | Senzor amprente |
| Continut pachet | Incarcator, Manual de utilizare |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
Altele
| Dimensiuni (cm) | 13.48 x 0.56 x 19.86 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 0.264 |









