Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI MediaPad M3, Wi-Fi + 4G, 8.4", 32GB, Silver
Tableta Huawei MediaPad M3 8.4, Octa-Core, 32GB + 4GB RAM, WiFi + 4G, Moonlight Silver

Caracteristici:
- Display 8.4” IPS LCD WQXGA (1600 x 2560), 24 bit
- Procesor Octa Core si chipset Hisilicon Kirin 950, 64 bit, frecventa :4×2.3 GHz Cortex-A72 & 4×1.8 GHz Cortex A53
- Procesor grafic Mali-T880 MP4, 900 MHz, Cores: 4
- Camera foto 8 MP, autofocus, camera frontala 8 MP, fixed focus
- Difuzoare stereo – tehnologie sunet SWS 3.0 stereo sound effect + Harman Kardon sound
- Conectivitate: Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac at 2.4 GHz & 5 GHz, Bluetooth 4.1, GPS(+A-GPS,GLONASS), 3.5mm jack audio
- Memorie interna 32 GB si 4 GB RAM LPDDR4
- Acumulator incorporat Li-Polymer 5100 mAh
- Carcasa metalica
- Android 6.0 (Marshmallow) + Emotion UI 4.1
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1600 |
| Dimensiune ecran (inch) | 8.4 |
| Alte specificatii ecran | Multitouch(10 puncte simultan) |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Producator procesor | Huawei |
| Model procesor | Hisilicon Kirin 950 |
Stocare date
| Capacitate stocare (GB) | 32 |
Memorie RAM
| Tip memorie | LPDDR4 |
| Capacitate RAM (GB) | 4 |
Interfata video
| Procesor grafic | Mali-T880 MP4 |
Multimedia
| Difuzoare | Da |
| Microfon | Da |
| Camera principala | 8 MP f/2.0 |
| Camera secundara | 8 MP |
Format suportat
| Audio | AAC,AAC+ / aacPlus / HE-AAC v1,AMR / AMR-NB / GSM-AMR (Adaptive Multi-Rate, .amr, .3ga),eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2,FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac),MIDI,MP3,OGG,WMA,WAV |
| Video | 3GPP,AVI,DivX,H.263,H.264,MKV,MP4,WebM,WMV,Xvid |
Comunicatii
| Conectivitate | Wi-Fi si 4G |
| GPS | GPS(A-GPS), GLONASS |
| Wireless | Da, a, b, g, n, n 5GHz, ac, Dual band |
| Bluetooth | 4.1 |
Porturi
| USB 2.0 | micro USB |
| Jack 3.5 mm | Da |
Sloturi
| Card | MicroSD,SDHC,SDXC |
| Capacitate maxima suportata (GB) | 128 |
Alimentare
| Baterie | 5.100 mAh |
Software
| Sistem de operare | Android 6.0 Marshmallow |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Lumina ambientala Busola digitala Proximitate Hall sensor,Fingerprint |
| Facilitati | Functii: Autofocus,Digital zoom, Scene mode |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
Altele
| Dimensiuni (cm) | 215.5 x 124.2 x 7.3 mm |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate (kg) | 0.310g |






