Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Apple iPad 9.7", Wi-Fi , 32GB, Space Grey
iPad
Super distractie, super usor.
Studiaza, joaca-te, navigheaza, creeaza. iPad iti ofera un eran incredibil, performanta si aplicatii pentru a face ceea ce iubesti sa faci. Oriunde. Usor. Ca prin minune.


Indiferent daca se bucura de fotografii, cumparaturi, sau construirea unei prezentari, Vivid Retina Display 9.7-inch are detalii si dimensiunea pentru a le aduce intr-adevar la viata.
Uita-te, joacă, și creaza la viteza maxima

Cipul A9 64-biti ofera o performanta care face ca fiecare aplicatie se simt rapid si fluid. Exploreaza aplicatii , jucati jocuri grafice intensive, sau chiar utilizati doua aplicatii in acelasi timp.Toate acestea, in timp ce beneficiezi de o autonomie a bateriei de pana la 10 ore.
Deblocati, conectati-va si cumparati cu o atingere

Securitate avansata la varful degetului. Amprenta dumneavoastra este parola perfecta pentru ca este unica si mereu cu tine. Atingerea Touch ID-ul permite deblocarea iPad-ul instantaneu si sigura a datelor private in aplicatii. De asemenea, puteti utiliza pentru a face achizitii cu Apple Pay in aplicatii si site-uri web.
Fiecare aplicatie iPad a fost conceputa special pentru puterea si dimensiunea iPad-ului. Si cu atatea aplicatii grozave pentru iPad in App Store, cu siguranta vei gasi ceva pentru orice iubesti sa faci.
Ecran
| Tip ecran | Retina Display |
| Rezolutie (pixeli) | 2048 x 1536 |
| Dimensiune ecran (inch) | 9.7 |
| Protectie | Invelis oleofob anti-amprente |
| Alte specificatii ecran | Retina Dispay, Multi-touch; Ecran complet laminat; Pelicula antireflectorizanta |
Procesor
| Tip procesor | Dual Core |
| Producator procesor | Apple |
| Model procesor | A9 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.84 |
Stocare date
| Capacitate stocare (GB) | 32 |
Memorie RAM
| Capacitate RAM (GB) | 2 |
Interfata video
| Procesor grafic | PowerVR GT7600 |
Multimedia
| Difuzoare | Da |
| Microfon | Da |
| Camera principala | 8 MP, f/2.4, 31mm, autofocus |
| Camera secundara | 1.2 MP, f/2.2, 31mm, 720p@30fps, face detection, HDR |
Format suportat
| Audio | AAC (8 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Dolby Digital (AC-3), Dolby Digital Plus (E-AC-3), Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, and AAX+), Apple Lossless, AIFF, and WAV |
| Video | H.264 video up to 4K, 30 frames per second, High Profile level 4.2 with AAC LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio or Dolby Audio up to 1008 Kbps, 48kHz; MPEG 4 video up to 2.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 frames per second, Simple Profile with AAC L |
| Poze | .jpg, .tiff, .gif |
| Retele de socializare | Facebook, Twiter, Yahoo |
| Alte formate | doc si .docx; .htm si .html; .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf; .ppt si .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt; .rtf (rich text format); .vcf (contact information); .xls si .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics |
Comunicatii
| Conectivitate | Wi-Fi |
| GPS | A-GPS, GLONASS |
| Retea | UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA; GSM/EDGE; CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B; LTE |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, EDR, LE |
Porturi
| Iesire audio | Da |
| Jack 3.5 mm | Da |
| Tip conector | Lightning |
Alimentare
| Baterie | 8827 mAh |
Software
| Sistem de operare | iOS 10 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Touch ID, Giroscop cu 3 axe, Accelerometru, Barometru, Senzor de lumina ambientala |
| Facilitati | Senzor de amprenta, Giroscop cu trei axe, Accelerometru, Barometru, Senzor de lumina ambientala |
| Securitate | Touch ID |
| Continut pachet | Lightning to USB Cable, USB Power Adapter |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
Altele
| Dimensiuni (cm) | 24 x 16.9 x 0.75 |
| Culoare | Gri |
| Greutate (kg) | 0.469 |





