Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy Tab S3 T820, Wi-Fi, 9.7", 32GB
Tableta SAMSUNG Galaxy Tab S3 T820, Wi-Fi, 9.7", Quad Core Snapdragon 2.15GHz + 1.6GHz, 32GB, 4GB, Android 7.0, Silver
Descoperiti designul subtire ca un smartphone combinat cu avantajele unei tablete. Partea din spate a Galaxy Tab S3 se caracterizeaza printr-un finisaj de sticla - pentru eleganta.
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2048 x 1536 |
| Dimensiune ecran (inch) | 9.7 |
| Alte specificatii ecran | 16M |
Procesor
| Tip procesor | Quad Core |
| Producator procesor | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon |
| Frecventa procesor (GHz) | 2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo |
Stocare date
| Capacitate stocare (GB) | 32 |
Memorie RAM
| Capacitate RAM (GB) | 4 |
Interfata video
| Procesor grafic | Adreno 530 |
Multimedia
| Difuzoare | Da |
| Microfon | Da |
| Camera principala | CMOS 13.0 MP |
| Camera secundara | CMOS 5.0 MP |
Format suportat
| Audio | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Video | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| e-Book | Da |
| Poze | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Joc | Da |
| Multimedia | Gmail, Play Store, Talk, YouTube, Chrome, Google Now |
| Retele de socializare | Yahoo, Skype, Facebook, Twiter, Google + |
Comunicatii
| Conectivitate | Wi-Fi |
| GPS | GPS,Glonass,Beidou,Galileo |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz |
| Bluetooth | Bluetooth v4.2 |
Porturi
| Iesire audio | Da |
| Jack 3.5 mm | Da |
| USB Type-C | 1 |
Sloturi
| Card | Micro SD |
Alimentare
| Baterie | 6000mAh |
Software
| Sistem de operare | Android 7.0 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
Altele
| Dimensiuni (cm) | 23.73 x 16.9 x 0.6 |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate (kg) | 0.429 |







