Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Hansa FCMX581009

Supapa de siguranta
Plita va intrerupe imediat alimentarea cu gaz in cazul stingerii accidentale a flacarii. Astfel, procesul de preparare se va desfasura in siguranta.
Plita va intrerupe imediat alimentarea cu gaz in cazul stingerii accidentale a flacarii. Astfel, procesul de preparare se va desfasura in siguranta.
Aprindere electronica de la buton
Aceasta solutie inovatoare asigura intotdeauna aprinderea fara efort, imediata si eficienta a arzatoarelor. Daca se intampla ca flacara sa se stinga accidental, plita o reaprinde automat.
Aceasta solutie inovatoare asigura intotdeauna aprinderea fara efort, imediata si eficienta a arzatoarelor. Daca se intampla ca flacara sa se stinga accidental, plita o reaprinde automat.


Convectie
Ventilatoarele faciliteaza distributia uniforma a caldurii in jurul alimentelor, ceea ce indeparteaza stratul de aer rece din jurul acestora, pentru o preparare mai uniforma, mai rapida si la o temperatura mai mica decat in cazul cuptoarelor conventionale.
Ventilatoarele faciliteaza distributia uniforma a caldurii in jurul alimentelor, ceea ce indeparteaza stratul de aer rece din jurul acestora, pentru o preparare mai uniforma, mai rapida si la o temperatura mai mica decat in cazul cuptoarelor conventionale.
Decongelare
Aceasta este o functie speciala, ideala pentru decongelarea unei multitudini de alimente, precum carnea, pestele, painea si prajiturile. Oricand la indemana.
Aceasta este o functie speciala, ideala pentru decongelarea unei multitudini de alimente, precum carnea, pestele, painea si prajiturile. Oricand la indemana.

Suprafata emailata usor de curatat
Suprafata neteda speciala faciliteaza curatarea interiorului cuptorului, ceea ce inseamna ca urmele de alimente varsate pot fi indepartate intr-o clipa.
Suprafata neteda speciala faciliteaza curatarea interiorului cuptorului, ceea ce inseamna ca urmele de alimente varsate pot fi indepartate intr-o clipa.

Preincalzire rapida
Puteti utiliza aceasta functie pentru atingerea temperaturii dorite in cel mai scurt interval de timp posibil. Cuptorul se incalzeste la o temperatura de 150 °C in decurs de 4 minute, adica cu 20% mai rapid decat intervalul standard de incalzire. Acum va puteti concentra atentia asupra gatitului, fara a mai astepta incalzirea cuptorului la temperatura necesara. Incalzirea preparatelor este, de asemenea, mai usoara si mai rapida.
Puteti utiliza aceasta functie pentru atingerea temperaturii dorite in cel mai scurt interval de timp posibil. Cuptorul se incalzeste la o temperatura de 150 °C in decurs de 4 minute, adica cu 20% mai rapid decat intervalul standard de incalzire. Acum va puteti concentra atentia asupra gatitului, fara a mai astepta incalzirea cuptorului la temperatura necesara. Incalzirea preparatelor este, de asemenea, mai usoara si mai rapida.
| Alimentare plita: | Gaz |
|---|---|
| Numar arzatoare: | 4 |
| Aprindere electrica arzatoare: | Da |
| Siguranta: | Da |
| Arzator mare: | 1 |
| Arzator normal: | 2 |
| Arzator economic: | 1 |
| Putere arzator mare: | 2.8 kW |
| Putere arzator normal: | 1.8 kW |
| Putere arzator economic: | 1 kW |
| Suport vase: | Da |
| Protectie copii: | Nu |
|---|---|
| Grill: | Da |
| Ventilator: | Da |
| Timer: | Mecanic |
| Alimentare cuptor: | Electric |
| Capacitate: | 65 |
| Iluminare cuptor: | Da |
| Convectie aer fierbinte: | Da |
| Functii cuptor: |
Booster; Dezghetare |
| Numar functii: | 8 |
| Capac: | Metalic |
|---|---|
| Tava: | 1 |
| Gratar cuptor: | 1 |
| Sertar inferior pentru vase: | Da |
| Dimensiuni (I x L x A): | 85 x 50 x 60 cm |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Consum de energie (kw/h): | 0.80 |
| Putere maxima - electric (W): | 2900 |
| Clasa de energie: | A |
| Latime: | 50 cm |
| Garantie: | 24 luni |



