Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Whirlpool ACWT 5G311/IX

Intuitiv si usor de utilizat
Datorita Modului de coacere asistata este posibil sa se stabileasca in mod intuitiv nivelul de flacara necesar si metoda de gatit.Astfel poti alege oricare dintre moduri de gatire precum fierbere, gatire la foc mediu, gatire la aburi, soté, rumenire sau grill. Acum gatitul devin mai usor si mai placut!Mod de gatire asistata
Setare intuitiva a nivelului dorit pentru flacara, selectand una din cele 6 functii de gatire:Incalzire
Gatire la foc mic
Saute
Rumenire
Grill
Fierbere
Cea mai usoara utilizare a unei plite pe gaz !


Functii automate
Tehnologia Al 6-lea Simt seteaza parametri ideali pentru a gati mesele preferate.Puterea aburului
SmartClean este cea mai buna combinatie intre materiale premium si setarea avansata pentru o curatare amanuntita. Datorita invelusului gri de titan din interiorul CUPTORului, impreuna cu ciclul cu abur dedicat, sunt eliminate fara efort si fara detergent, orice murdarie din interiorul CUPTORului si accesoriile. Este un ciclu de curatare extrem de eficient, ce functioneaza la numai 100°C. Este nevoie doar pana la 20 minute.

Interfata usor de utilizat
Tehnologia Total Touch Control pentru setarea plitei pe inductie si a CUPTORului. Interactiune usoara si feedback clar in timpul navigarii datorita pictogramelor de gatit pe ecran si avertizare sonora.Curatare rapida a usii
Acest sistem inovativ va permite sa demontati conturul usii, fara a utiliza nici un fel de scule, doar apasand pe clemele din lateral, tragand flansa superioara si in cele din urma scotand geamul. Este un geam plat de o calitate mai buna,vizibilitate mai buna pentru o confort superior in utilizare.| Alimentare plita: | Gaz |
|---|---|
| Numar arzatoare: | 4 |
| Aprindere electrica arzatoare: | Da |
| Siguranta: | Da |
| Arzator mare: | 1 |
| Arzator normal: | 2 |
| Arzator economic: | 1 |
| Putere arzator mare: | 3 kW |
| Putere arzator normal: | 1.9 kW |
| Putere arzator economic: | 1 kW |
| Suport vase: | Da |
| Protectie copii: | Nu |
|---|---|
| Grill: | Da |
| Rotisor: | Nu |
| Timer: | Da |
| Alimentare cuptor: | Electric |
| Capacitate: | 60 l |
| Siguranta cuptor: | Da |
| Iluminare cuptor: | Da |
| Functii cuptor: | Tehnologia 6th Sense |
| Numar functii: | 11 |
| Capac: | Sticla |
|---|---|
| Tava: | 1 |
| Gratar cuptor: | 1 |
| Dimensiuni (I x L x A): | 85 x 50 x 60 cm |
|---|---|
| Greutate: | 42 kg |
| Culoare: | Argintiu |
| Clasa de energie: | A |
| Duze pentru gpl: | Nu |
| Latime: | 50 cm |
| Garantie: | 24 luni |



