Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SONY WX500, 18.3Mp, Red
Oferte fierbinți
Caracteristici generale
| Tip camera foto | Compact |
Senzor de imagine
| Tip senzor | CMOS Exmor |
| Dimensiune senzor | 1/2.3 inch |
Rezolutie
| Pixeli totali (Mp) | 18.2 |
| Rezolutie (Mp) | 18.2 |
| Rezolutie fotografii | 3:2 mode: 16M (4896 × 3264) / 8.9M (3648 × 2432) / 4.5M (2592 × 1728), 4:3 mode: 18M (4896 × 3672) / 10M (3648 × 2736) / 5M (2592 × 1944) / VGA, 16:9 mode: 13M (4896 × 2752) / 7.5M (3648 × 2056) / 2.1M (1920 × 1080), 1:1 mode: 13M (3664 × 3664) / 7.5M (2736 × 2736) / 3.7M (1920 × 1920), Sweep Panorama: Wide (7152 × 1080/4912 × 1920), Standard (4912 × 1080/3424 × 1920), 360 (11520 × 1080) |
| Rezolutie filmare | PAL Mode: AVCHD (up to 1920 x 1080/50p at 28 Mbps) / XAVC S (up to 1920 x 1080/50p at 50 Mbps) / MP4 (up to 1920 x 1080/50 fps at 28 Mbps) |
| Tip filmare | Full HD |
Zoom
| Zoom Optic | 30 |
| Zoom Digital | 120x |
Obiectiv
| Distanta focala (mm) | f = 4.1-123 mm |
| Diafragma (wide - tele) | 5 cm – Infinit, 2.5 m – Infinit |
| Lentile | ZEISS® Vario-Sonnar® T* lens |
Focalizare
| Tip de focalizare | Single-shot AF, Continuous AF |
Control expunere
| Sensibilitate ISO | 80-128002 |
| Balans de alb | Auto, Color, Flash, Zi, Custom, Incandescent, Umbra |
| Mod expunere | iAuto (1/4 - 1/2.000)/Program Auto (1" - 1/2.000) |
| Declansare automata (sec) | 10, 2, 3, 5 |
| Setari balans de alb | Auto, Custom modes, Fine, Fluorescent, Incandescent, Shade |
Monitor
| Tip ecran | TFT LCD |
| Diagonala (inch) | 3 |
| Rezolutie (pixeli) | 921.600 |
| Mobilitate | Reglabil |
Blitz
| Tip blitz | Auto |
| Blitz incorporat | Da |
Conectivitate
| NFC | Da |
Inregistrare
| Suport de inregistrare | Card SD, Card SDHC, Card SDXC, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo |
| Format imagini | DCF, JPEG |
| Format video | AVCHD |
Alimentare
| Adaptor AC | AC-UB10C/UB10D |
| Baterie | NP-BX1 |
Caracteristici tehnice
| Conectori | micro HDMI, Micro USB, USB 2.0 |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 4.00 x 2.29 x 13.98 |
| Greutate | 0.235 g |
| Culoare | Rosu |





