Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
NIKON COOLPIX Waterproof AW130 Outdoor Kit, black
|
Etans pana la 30 m Acest aparat poate fi scufundat pana la o adancime de 30 m conform specificatiilor certificarii Advanced Open Water fara a folosi accesorii suplimentare pentru protectie. |
|
|
Obiectiv NIKKOR cu zoom optic de 5x Faimoasele obiective NIKKOR cu obiectiv luminos si un unghi larg de 24 mm si o diafragma f/2.8 este ideal pentru fotografii subacvatice, nocturne sau de peisaj. Zoom-ul optic de 5x contribuie la obtinerea simpla a prim-planurilor, fiind extensibil pana la 10x prin intermediul functiei Dynamic Fine Zoom. |
![]() |
![]() |
Rezistenta Aparatul Nikon COOLPIX WATERPROOF AW130 este rezistent la socuri prin cadere de la 2 m, rezistent la praf si rezistent la frig pana la -10 °C. |
|
Functii GPS/GLONASS/QZSS Locul In care fotografiati poate fi inregistrat mai rapid pe imagini – cu informatii mai precise despre longitudine si latitudine – prin intermediul functiilor de localizare prin satelit. |
![]() |
![]() |
Tehnologie NFC si conectivitate Wi-Fi Cand sunteti în miscare puteti partaja fotografiile si filmele inregistrate prin intermediul unui dispozitiv inteligent compatibil NFC prin simpla atingere a aparatului foto de acesta sau utilizand butonul Wi-Fi pentru partajare instantanee. |
Caracteristici generale
| Tip camera foto | Compact |
Senzor de imagine
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/2.3 inch |
| Procesor de imagine | EXPEED C2 |
Rezolutie
| Pixeli totali (Mp) | 16.0MP |
| Rezolutie (Mp) | 16 |
| Rezolutie fotografii | 16M (Ridicat) 4608 x 3456 (Fin) 16M 4608 x 3456 8M 3264 x 2448 4M 2272 x 1704 2M 1600 x 1200 VGA 640 x 480 16:9 (12M) 4608 x 2592 1:1 3456 x 3456 |
| Rezolutie filmare | 1920 x 1080 - 60 fps |
| Rezolutie imagini aspect 16:9 (pixeli) | 4608 x 2592 |
| Tip filmare | Full HD |
| Rezolutie film | 1920 x 1080 |
Zoom
| Zoom Optic | 5x |
| Zoom Digital | 4x |
| Zoom Inteligent | VR prin deplasarea obiectivului si VR electronic |
Obiectiv
| Tip obiectiv | NIKKOR |
| Distanta focala (mm) | 24–120 mm (in format 35mm) |
| Diafragma (wide - tele) | f/2.8-f/4.9 |
| Stabilizator optic de imagine | Da, VR - 5 axe |
Focalizare
| Tip de focalizare | Autofocus |
| Tip focalizare | Auto |
| Mod focalizare | AF |
Control expunere
| Sensibilitate ISO | ISO 125-1600 ISO 3200, 6400 (disponibile in modul automat) |
| Timp de expunere | 1/1500 - 1 sec. (1/4000 sec. timp minim la fotografierea continua rapida; 4 sec. in mod scena Artificii) |
| Balans de alb | Auto, Innorat, Zi, Blitz, Fluorescent, Incandescent, Manual |
| Sensibilitate ISO | ISO 125 - 1600 |
| Declansare automata (sec) | 2, 10 |
Monitor
| Tip monitor | OLED |
| Diagonala (inch) | 3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1.440.000 |
Blitz
| Blitz incorporat | Da |
Conectivitate
| Wi-Fi | Da |
| NFC | Da |
Format foto / video
| Format video | MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC, Audio: LPCM stereo) |
Stocare
| Memorie interna | 473 MB |
Inregistrare
| Suport de inregistrare | SD, SDHC, SDXC |
| Format imagini | JPEG |
| Format video | MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC) |
Alimentare
| Tehnologie baterie | Li-ion EN-EL12 |
Caracteristici speciale
| Rezistenta la scufundare | Rezistent la apa pana la 30 m adancime |
| Rezistenta la soc | Rezistent la soc pana la 2 m |
| Rezistenta la temperatura | Rezistent la inghet pana la -10 grade, |
| Informatii suplimentare | Afisarea hartilor lumii, indicator altitudine si adancime, gasire tinta AF, mod portret inteligent |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 110.4 x 66 x 26.8 |
| Greutate | 221 g |
| Culoare | Negru |












