Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
MEIZU MX5 M575H 16GB Grey
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850/900/1800/1900MHz |
| Retea 3G | HSDPA 900/1900/2100MHz |
| Retea 4G | LTE 1800/2100MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning® Gorilla® Glass 3 |
Sunete
| Difuzor | Da |
| Facilitati | mufa Jack 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Dual-band, WiFi Direct, Hotspot |
| Bluetooth | v4.1 cu A2DP, LE |
| USB | microUSB v2.0, USB On-The-Go |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 20.7 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | IMX220 Exmor RS, 1/2.3" dimensiune senzor |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Laser Autofocus / Touch Focus |
| Camera secundara | 5 MP, f/2.2, 1080p@30fps |
| Facilitati | 6-element lens, Panoramic lens, Burst mode, FotoNation 2.0 smart selfie enhancement, Face AE face light boost, Geo-tagging, Face Detection, HDR, Panorama |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Mediatek MT6795 Helio X10 Turbo |
| Frecventa (GHz) | 2.2 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | PowerVR G6200 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v5.0.1 (Lollipop) |
| Altele | Flyme 4.5.2 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, G-Senzor, Giroscop, Hall Effect sensor, Senzor amprenta, Senzor de proximitate, Touch sensor |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Facilitati | Fast battery charging: 60% in 40 min (mCharge) |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3150 |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 149.9 x 74.7 x 7.6mm |
| Greutate (g) | 149 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |







