Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LENOVO K5 Note , 16GB, Gold
Lenovo K5 Note
SMARTPHONE-UL CARE VĂ ADUCE PE RÂNDUL DIN FAȚĂ.
|
Ecran Full HD de 5,5"
Performanțe impresionante și fluiditate |
![]() |
![]() |
Înregistrare îmbunătățită a sunetelor
|
|
Camere orientate spre față și spre spate Pentru fotografii și filmări cu imagini clare, există o cameră de 13 MP cu focalizare automată cu flash LED, iar camera frontală de 8 MP vă vor face selfie-urile mai deosebite. Spațiu de stocare extensibil Iar în caz că este suficient spațiu pentru toate melodiile și alte fișiere digitale ale dvs., puteți extinde capacitatea de stocare cu încă 128 GB, folosind un card microSD. |
![]() |
![]() |
Design elegant Având o carcasă metalică de culoarea argintiu platinum silver sau auriu champagne gold, dispozitivul Lenovo K5 Note va atrage negreșit privirile oriunde vă aflați. Conectivitate 4G și Dual SIM Cu suport pentru rețelele rapide de date LTE (4G), conectivitatea modelului Lenovo K5 Note mai include și Bluetooth®, WiFi și GPS. În plus, configurația dual nano-SIM vă oferă posibilitatea de a avea două numere de telefon într-un singur smartphone – ideal pentru călătoriile în străinătate. |
|
Android™ 5.1 Lollipop Cu această versiune de Android™ vă va fi mai ușor să fiți mereu la zi, să interacționați cu alte persoane și chiar să vă gestionați durata de viață a bateriei. De asemenea, vă puteți proteja mai bine dispozitivul Lenovo K5 Note și vă puteți bucura de o serie de funcționalități noi, care fac viața mai frumoasă. Baterie mare Bateria de proporții epice a modelului Lenovo K5 Note, de 3500 mAh, vă susține fără probleme în timp ce urmăriți unul sau chiar două filme – cu o singură încărcare. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE band 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD, utilizand slotul de SIM 2 |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0 cu A2DP, LE |
| USB | microUSB v2.0 |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Phase detection autofocus / Touch Focus |
| Camera secundara | 8MP |
| Facilitati | f/2.2v, Geo-tagging, Face Detection, HDR, Panorama |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Mediatek MT6755 Helio P10 |
| Frecventa (GHz) | 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T860MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v5.1 (Lollipop) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | FM radio |
| GPS | Da, cu A-GPS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 3500 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 152 x 75.7 x 8.5 mm |
| Greutate (g) | 165 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |













