Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy J7 2016, 16GB, Black
Oferte fierbinți
|
Performant si elegant Suficient de performant pentru a-i confirma aspectul atragator. Rama complet metalica integrata, extraordinar de uniforma, protejeaza contra exfolierii pentru a va permite sa va admirati dispozitivul un timp indelungat. |
![]() |
|
Sa se faca lumina Surprindeti ipostazele cele mai frumoase ale vietii. Beneficiati de fotografiile cele mai clare cu putinta chiar si in cele mai intunecate conditii, cu obiectivele superioare si rapide F1.9, atat la camera secundara, cat si la cea frontala. Mai mult, atingeti de doua ori butonul de pornire pentru a accesa camera. |
![]() |
|
Aratati bine in orice cadru Fotografiati-va din unghiul cel mai favorabil pe un fundal si mai larg, de fiecare data. Atat modul LED frontal cat si modul Frumusete va fotografiaza cu un aspect deosebit in cea mai buna lumina, iar Recunoasterea palmei seteaza fotografia perfecta in cateva secunde. |
![]() |
![]() |
Totul este la locul sau O gama bogata de informatii, pe loc. Accesati instantaneu informatiile esentiale ale telefonului, cum ar fi starea bateriei, spatiul de stocare, memoria RAM si securitatea dispozitivului atunci cand aveti nevoie cel mai mult de acestea. |
|
Prelungiti momentele placute Bateria sa cu autonomie mare, printre cele mai bune din industrie, si Modul Ultra Power Saving va mentine in functiune toate aplicatiile favorite pe termen lung, astfel incat nu veti pierde niciodata din vedere ceea ce se afla pe ecran. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 40(2300) |
| SIM | Micro |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 720 x 1280 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.1 cu A2DP |
| USB | microUSB v2.0 |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Autofocus / Touch Focus |
| Camera secundara | 5 MP, f/1.9, LED flash |
| Facilitati | f/1.9, 28mm, Geo-tagging, Face Detection, Panorama, HDR |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Exynos 7870 Octa |
| Frecventa (GHz) | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0.1 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Hall Effect sensor, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | FM radio, RDS, recording |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3300 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 151.7 x 76 x 7.8 mm |
| Greutate (g) | 169 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |












