Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ALLVIEW X4 Soul 64GB DUAL SIM Black
Oferte fierbinți
Smartphone ALLVIEW X4 Soul 64GB DUAL SIM Black
Hobby la rang de arta
A patra generatie Soul by Allview desavarseste echilibrul. Iti ofera profunzime, o noua perspectiva, fara a scapa insa nimic din imaginea de ansamblu. Un suflu nou aseaza elementele clasice intr-o alta lumina, le da o noua forma in care ele se completeaza firesc si se contopesc in perfectiune.

Efectul Bokeh te pune in valoare
Da frau liber creativitatii si incearca sa pui in valoare cat mai bine subiectul fotografiei tale. Fie ca vrei sa-i evidentiezi mai bine calitatile sau sa atragi atentia asupra sa atunci cand ai un cadru incarcat, personajul principal al fotografiei tale se va face remarcat gratie efectului Bokeh.O simpla atingerea a display-ului iti va asigura claritatea cadrului exact acolo unde iti doresti. Iar daca vrei sa analizezi elementele blurate dupa ce fotografia a fost facuta, o noua atingere va refocaliza imaginea.
Reinventeaza selfie-ul
Ai toate instrumentele necesare la dispozitie pentru a ajunge la selfie-ul perfect. Camera de 13 MP iti ofera autoportrete luminoase, iar datorita unghiului larg de vizualizare de peste 80° iti vei putea cuprinde in imagine si grupurile mai mari de prieteni. Functia de infrumusetare a fost imbunatatita printr-un sistem inteligent de analiza care identifica imperfectiunile chipului si le retuseaza, iar culoarea pielii e uniformizata nu doar pe fata, ci pe intregul corp.

Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | 800/900/1800/2100/2600 MHz/TDD: 1900/2300/2500/2600MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS-LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Touchscreen capacitiv multitouch |
| Culori | 3 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ton Sonerie |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | Corning® Gorilla® Glass |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Clasa 10 |
| EDGE | Clasa 10 |
| Viteza date | 3G:HSDPA 21,1Mbps/HSUPA 5.76Mbps,4G: Cat 6 DL 300Mbps UP 51Mbps |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n 5GHz |
| Bluetooth | v4.0 cu A2DP, EDR |
| USB | Da 2.0 |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13+5MP |
| Rezolutie video | 1080p |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Touchfocus |
| Camera secundara | 13 MP |
| Facilitati | Pic note, face beauty, card scanner, geotagging |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Cortex®-A53 8x2GHz Helio P10 |
| Frecventa (GHz) | 2 Ghz |
| Procesor grafic | Mali-T860MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 6.0 Marshmallow |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| Radio | Da |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Aplicatii | Bitdefender,Selfcare,Microsoft suite,Spatiu Privat |
Baterie
| Autonomie convorbire | pana la 878 min |
| Autonomie standby | pana la 428 h |
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 mAh |








