Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LENOVO Vibe P1 32GB, Graphite Grey
Oferte fierbinți
Autonomie mare a bateriei
Alimentat de o baterie imensa de 5000 mAh, modelul Lenovo Vibe P1 este perfect pentru stilul dvs. activ de viata. Fie ca va axati pe social media, fie ca sunteti un gamer pasionat, un amator de filme sau va place doar sa discutati pe chat, acest smartphone nu va va incetini.
Incarcare rapida si USB-on-the-Go
Atunci cand modelul VIBE P1 ramane fara baterie, functionalitatea sa Quick Charge va ofera cateva ore de timp de convorbire cu o incarcare de doar 5 minute. In plus, o simpla atingere a economizorului de energie extinde autonomia bateriei. Iar cu USB On-the-Go, puteti, de asemenea, sa incarcati alte dispozitive si sa partajati date.
Incredibil de rezistent si uimitor din punct de vedere vizual
Ecranul de 5,5" cu rezolutie Full HD (1920 x 1080) va permite sa va bucurati de cele mai bune imagini, jocuri si videoclipuri. In plus, ofera aproape 180° de vizualizare in unghi larg, perfect pentru a-l impartasi cu prietenii. Realizat din sticla rezistenta speciala, este proiectat pentru a rezista la zgarieturi si la lovituri.
Camere duale
Camera principala de 13 MP a modelului Vibe P1, cu focalizare automata extrem de rapida si blit LED dual-color va permite sa capturati momente din viata dvs., ziua sau noaptea. In plus, camera frontala de 5 MP va permite chaturi video clare.
Performanta exceptionala
Procesorul Qualcomm® Snapdragon™ pe 64 de biti ofera echilibrul perfect dintre performanta si putere. Cu cei 2 GB de RAM ai sai, Vibe P1 poate accepta cea mai rapida conectivitate de date, cel mai recent sistem de operare Android si caracteristicile profesioniste ale camerei.
Sunet impresionant
Tehnologia audio imbunatatita ofera apeluri vocale mai clare, in timp ce camera de sunet sigilata ofera o mai buna rezonanta si un bas mai profund.
Viteza 4G
Vibe P1 accepta retele LTE de mare viteza (4G) pentru cea mai rapida conectivitate de date, permitandu-va sa va bucurati de cele mai bune site-uri web, aplicatii si jocuri. Include si WiFi Boost, pentru un WiFi mai rapid si mai fiabil.
Spatiu de stocare extensibil
Cu un card microSD, puteti extinde spatiul de stocare intern cu inca 128 GB, spatiu mai mult decat suficient pentru toate fotografiile, videoclipurile si muzica dvs.
Dual SIM
Doua numere de telefon intr-un singur smartphone reprezinta solutia perfecta atunci cand doriti sa separati afacerile de viata personala sau cand calatoriti peste granite. Caracteristica dual SIM va ofera si posibilitatea de a economisi bani, comutand intre diferiti furnizori de servicii.
Android™ 5.1, Lollipop
Sistemul de operare Android™ Lollipop include o serie de caracteristici noi, o reinnoire a aspectului vizual si mai multe imbunatatiri la nivelul functionalitatilor, care il fac mai rapid, mai eficient si mai economic din punct de vedere al bateriei. In plus, functioneaza perfect cu toate aplicatiile Google preferate.

Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE FDD: Band 1/3/7/20; TDD: Band 40 |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | LTE (4G) 150Mbps (DL) / 50Mbps (UL) |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | v4.1 |
| USB | microUSB v2.0, USB On-The-Go |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Phase detection autofocus |
| Camera secundara | 5MP |
| Facilitati | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 |
| Frecventa (GHz) | Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.1 GHz Cortex-A53) |
| Procesor grafic | Adreno 405 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v5.1 (Lollipop) |
Informatii suplimentare
| Senzori | G-Senzor, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | FM radio |
| GPS | Da, cu A-GPS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 152.9 x 75.6 x 9.9 mm |
| Greutate (g) | 189 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |





