Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ALCATEL Idol 4 6055K DUAL SIM 16GB, Gold
Smartphone ALCATEL Idol 4 6055K DUAL SIM 16GB, Gold
Datorita butonului BOOM, modelul IDOL 4&VR este gata sa duca utilizatorii la un nou nivel in materie de fotografiat, ascultat muzica, jucat jocuri, streaming video si chiar sa le schimbe parerea despre telefonul lor. Pe langa o experienta incredibila, acesta ofera un sunet puternic, o claritate suprema a afisarii, camere foto profesioniste si o interfata audio unica, reversibila, totul intr-un ambalaj foarte atragator.

BUTONUL BOOM
Intensifica-ti senzatiile
Apasa-l si propulseaza-te instantaneu la un nivel superior!
Fa fotografii instantanee, sporeste luminozitatea ecranului, mareste volumul audio,
partajeaza fotografii, initiaza un streaming video in timp real si multe altele!

![]() |
AUDIO Da frau liber muzicii Umple-te de energie cu cele doua difuzoare puternice si castile Hi-Fi. Asculta muzica, vizioneaza videoclipuri si joaca jocuri, cu sunetul cu care au fost concepute. Casti Hi-Fi cu sunet surround JBL® pentru o calitate de exceptie a sunetului. Indiferent ce asculti, tehnologia profesionista Waves de imbunatatire a calitatii sunetului regleaza perfect nivelul audio. Onetouch Music, aplicatia de tip all-in-one pentru muzica a ecosistemului nostru, iti permite sa utilizezi sample-uri, sa mixezi si sa faci streaming, sa descoperi lucruri noi si multe altele. |
Caracteristici generale
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ton Sonerie |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | Doua difuzoare stereo |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
Data
| USB | 2.0 |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Touchfocus |
| Zoom | 4 x digital zoom |
| Camera secundara | 8MP |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Chipset MSM8976 |
| Frecventa (GHz) | 4x1.8 GHz + 4x1.4 GHz |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 6.0 Marshmallow |
Informatii suplimentare
| GPS | cu AGPS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 2610 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 147 x 72,5 x 7,1 mm |
| Greutate (g) | 135g |




