Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HTC Desire 10 Lifestyle Polar White
Oferte fierbinți
Smartphone HTC Desire 10 Lifestyle 16 GB, Polar White
Contur nou, metalic
Este de ajuns o singura privire pentru a sti ca HTC Desire 10 lifestyle este facut pentru a straluci. Acest telefon are un contur auriu metalic, cu contrast puternic, ce evidentiaza si defineste elegant finisajul mat al aparatului. Partea frontala realizata complet din sticla iti permite sa te bucuri de o experienta de vizualizare mai uniforma.

In culori vii
Caracterizat prin muchia tesita legendara de la HTC, aplicata pe corpul cu finisaj mat si inconjurata de un contur metalic precis, acest telefon deosebit este conceput pentru a iesi in evidenta. Contrastul puternic dintre suprafetele lucioase si cele mate evidentiaza eleganta simpla a telefonului si asigura prinderea ferma. Disponibil in patru teme de culoare diferite cu accente atragatoare: Stone Black, Polar White, Royal Blue si Valentine Lux

Difuzoare de smartphone redefinite
Un sunet atat de bun necesita difuzoare pe masura. Difuzoarele HTC BoomSound™ Hi-Fi sunt concepute pentru a aduce la viata sunetul, avand acelasi design, cu frecventele inalte separate de frecventele joase, ca si sistemele acustice de top. Fiecare difuzor are propriul amplificator dedicat, pentru a oferi o calitate audio fara precedent pentru un smartphone.

Bucura-te de sunetul mai puternic
Poti auzi cu usurinta cum BoomSound™ cu Dolby Audio™* functioneaza pe HTC Desire 10 lifestyle pentru a duce muzica, filmele si jocurile tale la un alt nivel. Te vei bucura de voci clare, bas adanc si detalii audio fine. Acesta dispune, de asemenea, de un egalizator dinamic si de un regulator de volum care optimizeaza automat volumul si tonul pentru orice continut.

Complet personalizabil
Insufla-i telefonului caracterul tau unic. Aspectul HTC Freestyle elimina grila de pe ecran si iti permite sa fii creativ. Gliseaza oriunde pictogramele, etichetele si widgeturile. Dispune-le in straturi, suprapune-le, grupeaza-le si multe altele. Poti chiar sa asociezi etichetele cu aplicatii si sa elimini in intregime pictogramele de pe ecran. Ecranul de pornire iti apartine, foloseste-l dupa bunul plac.

Fotografii excelente, fata si spate
Cand vine vorba de captarea momentelor magice, HTC Desire 10 are tot ce ii trebuie si in fata si in spate. Camera principala de 13 MP realizeaza fotografii clare, stralucitoare si filme Full HD chiar si in conditii de lumina scazuta, multumita senzorului BSI. Camera de 5 MP pentru autoportrete face usoara partajarea celor mai reusite fotografii ale tale, cu functii precum Auto Selfie, Voice Selfie, Live Makeup si multe altele.

Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 Mhz |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1280 x 720 |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| Bluetooth | v4.1 |
| USB | MicroUSB v2.0 |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Blitz | Led |
| Camera secundara | 5 MP |
| Facilitati | Senzor BSI Video Pic Auto Focus F/2.2, lentile 28 mm HDR Panorama Fotografiere continua |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Model procesor | Snapdragon 400 |
| Frecventa (GHz) | 1.6 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Busola digitala, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| GPS | Da, A-GPS, GLONASS |
| Aplicatii | Motion Launch,HTC Connect |
Baterie
| Autonomie convorbire | 3G: 24 H |
| Autonomie standby | pana la 672 ore |
| Capacitate baterie (mAh) | 2700 mAh |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 76.9 x 156.9 x 7.7 mm |
| Greutate (g) | 155 g |





