Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ALLVIEW P9 Energy, 5.5", Gold Mocha
Oferte fierbinți
Smartphone Dual Sim ALLVIEW P9 Energy, 5.5", 13MP, 4GB RAM, 64GB, Octa-Core, 4G, Gold Mocha
|
P9 ENERGY
3 zile de energie neinterupta |
![]() |
|
Te provoaca sa-i rezisti |
![]() |
![]() |
MediaTek |
|
Rezerva ta inteligenta de energie |
![]() |
![]() |
Secretele tale, pe maini bune |

Te cucereste dintr-o privire
Display-ul de 5,5 inch Amoled FullHD iti va captiva cu siguranta privirea datorita culorilor sale intense, iar sticla 2.5D te va rasfata prin atingeri delicate. Touchscreen-ul este integrat in structura display-ului gratie tehnologiei OnCell, contribuind astfel la diminuarea grosimii ansamblului si oferind unghiuri largi de vizualizare. Ecranul e protejat de sticla rezistenta la zgarieturi.
Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 20(800), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Micro |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Touchscreen capacitiv multitouch ONCELL 2,5D Full lamination |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Scratch-resistant glass |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, ringtone audio |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Clasa 10 |
| EDGE | Clasa 10 |
| Viteza date | HSPA 21.1/5.76 Mbps, LTE Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n 5GHz, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0 cu A2DP, EDR |
| USB | microUSB v2.0 |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Autofocus Sony IMX258 |
| Camera secundara | 8MP |
| Facilitati | Geo-tagging, touch focus, face beauty, HDR, professional mode, card scanner |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Mediatek MT6755 Helio P10 |
| Frecventa (GHz) | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 & Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T860MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, IrLED, Magnetometru, Senzor amprenta, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | Radio FM |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Facilitati | Fast battery charging |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer, incorporata |
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 152,3 x 75,3 x 8,2 mm |
| Greutate (g) | 183 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |












