Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy A3 (2017) 16GB Black
Pur si simplu elegant
Eleganta in forma sa cea mai pura. Minimalism ca estetica, spate 3D din sticla foarte rezistent si ecranul de dimensiune optima de 4.7 ", impreuna se imbina perfect pentru a oferi un design remarcabil fara cusur.

Un intreg uniform
Design-ul ergonomic il face sa fie placut la utilizare. Absenta proeminentei camerei ii confera un design uniform si simetric, din toate unghiurile.
Culori inspirate din natura
Stabileste tendinte decat sa le urmeze. Cele doua tonuri de culoare discrete, disponibile sunt numite dupa elemente din natura pentru a face apel la simturile noastre si se impletesc armonios cu designul de ansamblu.

Fotografii cat mai clare
Galaxy A3 (2017) surprinde detaliile, pentru a te bucura de o fotografie cat mai clara. Camera principala de 13MP te ajuta sa surprinzi fotografii asa cum ar trebui sa le vezi

Extindeti-va creativitatea
Bucurati-va de un control mai mare asupra creativitatii pentru a face povestea vizuala mult mai stralucitoare. Optimizati portrete sau condimentati tonurile de culoare, cu un set de filtre presetate pentru a imbunatati fotografiile preferate.

Fotografie uluitoare
Camera frontală de 8MP cu f1.9 te ajută să surprinzi toate detaliile chiar și condiții de luminozitate scăzută.
* Imagini capturate cu Galaxy A3 (2017).

Pentru situatii neprevazute
Prima a fost seria Galaxy cu IP68.
Protectie sigura, astfel incat sa puteti tine pasul cu viata oriunde te duce.
Rezistenta la praf si apa, te salveaza din situatiile neprevazute
IP68* Poate fi scufundat in 1,5 metri de apa pentru pana la 30 de minute

Creat pentru utilizare intensa

Memorie extinsa
Galaxy A3 (2017) iti permite extinderea memoriei cu pana la 256GB, pentru stocarea informatiilor multimedia preferat

Functioneaza in ambele sensuriDatorita cablului USB Tip-C reversibil, care merge in ambele sensuri, stai fara griji cand introduci cablul in telefon.

Vizualizare intr-o clipaAfla informatiile esentiale fara sa fie nevoie sa aprinzi ecranul, astfel sa economisesti timp si energie. Cu Always On Display, ceasul si calendarul sunt mereu la vedere, oricand ai nevoie de ele.

Securitate siintimitate
Secure Folder tine aplicatiile selectate si datele personale, in siguranta si separat de celalalt continut din telefonul tau. In acelasi timp iti salveaza timpul nefiind necesara logarea de fiecare data.
Totul intr-o cautare
Fiecare cont Samsung Cloud vine cu 15GB de stocare. Iti poti face back-up, upgrade si sincroniza datele cu toate dispozitivele Samsung acolo unde ai nevoie.
; |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
| Dimensiune ecran (inch) | 4.7 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 720 x 1280 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie,MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB,FLAC,MID,MIDI,XMF,MXMF,IMY,RTTTL,RTX,OTA |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP |
| USB | USB 2.0, tip C |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Autofocus |
| Camera secundara | 8MP, f/1.9, 1080p |
| Facilitati | f/1.9, 27mm, Accelerometru, Barometru, Gyro, Geomagnetic, de proximitate, Senzor RGB de lumina |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Exynos 7870 Octa |
| Frecventa (GHz) | 1.6 GHz Cortex-A53 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0.1 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Barometru, Giroscop, Hall Effect sensor, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | FM radio |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
| Aplicatii | S-Voice |
| Facilitati | Fast battery charging, Ceritificare IP68 rezistenta praf si apa pana la 1.5m sau 30 de minute |
Baterie
| Autonomie convorbire | 3G pana la 17 h |
| Autonomie muzica | pana la 41 h |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 2350 mAh |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 135.4 x 66.2 x 7.9 mm |
| Greutate (g) | 138 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |






;
