Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI P9 32GB DUAL SIM Gray
Cameră cu două obiective Leica
Huawei P9 a fost proiectat alături de LEICA, alăturarea cu Huawei având ca rezultat inovația în formă pură. Ai la dispoziție două obiective pentru mult mai multă lumină și o claritate surprinzătoare a imaginii.
![]() |
![]() |
Abordare profesională O combinaţie perfectă între hardware şi software de ultimă generaţie, Huawei P9 surprinde cu uşurinţă cele mai puternice culori sau tonuri de alb şi negru, mulţumită senzorilor RGB şi monocrom integraţi. |
|
Efecte excepţionale Modifică orice poză în câteva secunde, cu un întreg arsenal de funcţii unice, ce include şi preseturi de film, efecte de diafragmă plus multe altele. |
![]() |
![]() |
Imagini clare, rapide şi foarte precise Huawei P9 foloseşte un algoritm de interpolare, ce combină culorile senzorului RGB cu detaliile şi tonurile senzorului monocrom. |
|
Selfieuri superbe, fie zi sau noapte Cu camera de 8MP vei face selfieuri incredibile în orice moment al zilei. |
![]() |
|
Premium. Elegant. Stilizat. Huawei P9 a fost creat de către cei mai respectaţi designeri industriali, drept urmare unghiurile fine, marginile rotunjite şi aluminiul folosit în industria aerospaţială sunt punctele sale forte. |
![]() |
|
Ecran colorat |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS-NEO LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 4 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Mp3, WAV Ringtone |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD, utilizand slotul de SIM 2 |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 2x12MP (1 senzor color + 1 monocrom) |
| Rezolutie video | 1080p@60fps |
| Senzor imagine | BSI CMOS |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Phase detection autofocus |
| Camera secundara | 8 MP, f/2.4, 1080p |
| Facilitati | Dual 12 MP, f/2.2, 27 mm, Leica optics, 1.25 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face/smile detection, panorama, HDR |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | HUAWEI Kirin 955 (64-bit) |
| Frecventa (GHz) | Quad-core 2.5 GHz Cortex-A72 & quad-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T880 MP4 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Hall Effect sensor, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | GPS/A-GPS/Glonass/BDS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 145 x 70.9 x 7 mm |
| Greutate (g) | 144 |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 2 ani |















