Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI P10 Lite 32GB DUAL SIM Black
Oferte fierbinți
Smartphone HUAWEI P10 Lite 32GB DUAL SIM Black
Display LCD 5.2″ cu rezolutie Full HD(1920 x 1080 pixeli)
Procesor Octa Core, chipset: HiSilicon Kirin 658, 8-Core
-frecventa 4×2.1 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53
Procesor grafic Mali-T830 MP2
Camera foto principala single-sensor 12 MP, autofocus, blit LED dual-tone
Camera foto secundara 8 MP, fixfocus
Memorie interna 32GB si 3GB RAM
GPS (GLONASS), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G+5G, NFC, Bluetooth 4.1, microUSB v2.0
Acumulator Li-Ion 3000 mAh, incorporat, cu incarcare rapida
– SWS (Sound effect), Dual-microphone noise reduction, Fingerprint sensor
Android OS, v7.0 (Nougat), interfata utilizator – Emotion UI 5.1
Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | 40 Kbit/s (UL), 60 Kbit/s (DL) |
| EDGE | Class 12: 236.8 Kbit/s (UL), 236.8 Kbit/s (DL) |
| Viteza date | LTE FDD Cat6: 50 Mbit/s (UL), 300 Mbit/s (DL) |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.1, A2DP, EDR, LE |
| USB | microUSB v2.0 |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie fotografie | 3968 x 2976 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Blitz | Dual LED |
| Focus | Touch-focus; |
| Camera secundara | 8 MP, autofocus, f/2.0, 1080p |
| Facilitati | HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | HiSilicon Kirin 658 |
| Frecventa (GHz) | 4 ×Cortex A73 2.1 GHz + 4 × Cortex A53 1.7 GHz |
| Procesor grafic | Mali-T830 MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 7.0 (Nougat) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Busola digitala, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 146.5 x 72 x 7.2 mm |
| Greutate (g) | 146 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |








