Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ALLVIEW X4 Soul Style 64GB DUAL SIM Gold
Oferte fierbinți
Smartphone ALLVIEW X4 Soul Style 64GB DUAL SIM Gold
Selfie la rang de artaSelfie-uri atractive, autonomie crescuta si o experienta de utilizare excelenta sunt cateva dintre atuurile smartphone-ului X4 Soul Style. |
![]() |
![]() |
Flash cu lumina potrivitaFlash-ul camerei frontale special conceput pentru X4 Soul Style repartizeaza omogen lumina pe subiectul fotografiat. Selfie-urile vor iesi clare, calde si stralucitoare chiar si in conditii de luminozitate scazuta. Puterea luminii de 5lux este cea mai potrivita pentru selfie-uri. |
Beauty Face atat in fotografii cat si in filmari
Cu functia de infrumusetare a camerelor foto poti fi sigur ca vei arata bine atat in fotografii cat si in filmari. Algoritmul functiei iti detecteaza automat chipul si aplica setari de infrumusetare. Si nu doar tie, ci tuturor celor care se afla in cadru.

13MP Camera Principala
Surprinde momentele preferate in fotografii. Camera principala de 13MP cu Autofocus si f/2.0 iti ofera o multitudine de functii. Alege-o pe cea potrivita si transforma fiecare amintire intr-una pe care vei dori sa o revezi.

Ramai conectat mai mult
O incarcare completa |
![]() |
![]() |
Secretele tale
|
Caracteristici generale
| Retea 2G | 850/900/1800/1900MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | 800/900/1800/2100/2600 MHz/TDD: 1900/2300/2500/2600MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Micro / Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS-LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Touchscreen capacitiv multitouch INCELL 2,5D Full lamination |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ton Sonerie |
| Difuzor | Da |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Clasa 10 |
| EDGE | Clasa 10 |
| Viteza date | 3G:HSDPA 21,1Mbps/HSUPA 5.76Mbps,4G: Cat 6 DL 300Mbps UP 51Mbps |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n 5GHz |
| Bluetooth | v4.0 cu A2DP, EDR |
| USB | Da 2.0 |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Touchfocus |
| Camera secundara | 16 MP |
| Facilitati | Pic note, face beauty, card scanner, geotagging |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Mediatek MT6755 Helio P10 |
| Frecventa (GHz) | 4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T860MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 7.0 Nougat |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| Radio | Da |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Aplicatii | Bitdefender,Selfcare,Microsoft suite,Spatiu Privat |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 4010 mAh |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 156.5 x 74.5 x 8.3 mm |
| Greutate (g) | 181 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |












