Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ONEPLUS 3T 64GB DUAL SIM Gunmetal
Oferte fierbinți
Smartphone ONEPLUS 3T 64GB DUAL SIM Gunmetal
OnePlus 3T ramane adevarat pentru abordarea Never Settle. Caracteristicile impresionante nu inseamna nimic daca nu aveti o experienta extraordinara de fiecare data cand va ridicati telefonul. OnePlus 3T ofera cea mai buna experienta de utilizare datorita ultimelor upgrade-uri hardware si imbunatatiri ale software-ului atent testate. A fost dezvoltat cu grija, mestesug si in colaborare cu comunitatea noastra.
|
Puterea zilei in jumatate de ora Dash Charge este mai rapid, mai sigur, mai rece si pur si simplu mai bun decat orice alta tehnologie de incarcare rapida disponibila astazi. Spre deosebire de alte tehnologii, vitezele de incarcare raman consecvente chiar si in timp ce jocurile, streaming-ul sau activitatile exigente. Noua baterie de 3400 mAh are o crestere a capacitatii de 13% fata de OnePlus 3, astfel incat telefonul dvs. are suficienta energie pentru toata ziua. |
![]() |
Mai mult, face mai mult, stocare mai mare
Qualcomm® Snapdragon ™ 821 (2.35 GHz) ruleaza chiar si cele mai exigente aplicatii si jocuri cu performanta imbunatatita. Datorita celor 6 GB de memorie RAM, OnePlus 3T poate jongla fara sarcini nesfarsite. Stocarea interna de pana la 64 GB inseamna ca lipsa spatiul este un lucru din trecut.

Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz |
| Retea 4G | FDD-LTE:1/2/3/5/7/8/20/38/40 |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Optic AMOLED capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 4 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 6144 |
Data
| GPRS | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 16 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | 1/2.8" sensor size, 1.12 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
| Blitz | Da |
| Focus | Touch-focus; |
| Camera secundara | 16 MP, f/2.0, 1080p |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Model procesor | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821 |
| Frecventa (GHz) | Quad-core (2x2.35 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) |
| Procesor grafic | Adreno 530 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 6.0 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Compass, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | Da |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3400 |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 152.7 x 74.7 x 7.4 mm |
| Greutate (g) | 158 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |






