Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LENOVO Moto Z 32GB DUAL SIM Black
Oferte fierbinți
Smartphone LENOVO Moto Z 32GB DUAL SIM Black
![]() |
Moto Z Fa cunostinta cu viitorul ultrasubtire al smartphone-urilor |
![]() |
Caracteristici puternice. Design deosebit. Moto Z este ultrasubtire si extrem de usor. Realizat din aluminiu utilizat in industria militara si din otel inoxidabil, este durabil si totodata uimitor de privit. |
|
Treci de la selfie-uri la groupie-uri Camera frontala de 5MP include o lentila superangulara, extraordinara pentru a-ti include prietenii in poze. Cu un blit suplimentar in fata, toata lumea arata excelent - chiar si in conditii de lumina slaba. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM / GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz |
| Retea 3G | UMTS / HSPA+ 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 Mhz |
| Retea 4G | LTE 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Mhz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2560 |
| Protectie ecran | Corning® Gorilla® Glass |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ton Sonerie |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | Difuzor frontal, 4 microfoane |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz + 5 GHz with MIMO |
| Bluetooth | v4.1 |
| USB | tip C |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Senzor imagine | ƒ/1.8 Diafragma efectiva, |
| Blitz | Dual LED |
| Zoom | Zoom digital 8X |
| Camera secundara | 5 MP, f/2.2 |
| Facilitati | Unghi larg de fotografiere Bliț pixel 1.4um pentru conditii de luminozitate scazuta. Mod de noapte automat Program infrumusetare Mod profesional |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Model procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 820 |
| Frecventa (GHz) | 1.8 Ghz |
| Procesor grafic | Adreno 530 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 6.0.1, Marshmallow |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Hall Effect sensor, Magnetometru, Senzor amprenta, Senzor de lumina, Senzor de proximitate |
| GPS | Da, cu A-GPS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 2600 mAh |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 153.3 x 75.3 x 5.19 mm |
| Greutate (g) | 136g |











