Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HTC U Play Single SIM 32GB 3GB RAM LTE, Ice White
Oferte fierbinți
Smartphone HTC U Play Single SIM 32GB 3GB RAM LTE, Ice White

Reflexie a ta
HTC U Play aduce o noua suprafata fluida, cu contururi frumoase, gandita pentru a fi cea mai buna reflexie a ta. Observa telefonul de aproape si ii vei aprecia constructia simetrica, ca si felul in care transforma lumina cand il intorci. Pentru a obtine acest aspect extraordinar am dezvoltat un nou proces, prin care culorile se leaga de sticla pe multiple straturi, reflectand atractiv lumina si adaugand stralucire si adancime din orice unghi. Apoi modelam sticla egal pe margini si laterale, folosind presiuni si temperaturi extreme, pentru a imita tensiunea de suprafata a lichidelor; indoim si pliem suprafata, creand o imbinare perfecta intre metal si sticla.

Invata de la tine
Iti prezentam HTC Sense Companion. Asistentul personal care invata mereu despre tine si lucrurile pe care le faci zilnic.
Iti poate sugera sa te imbraci mai gros si sa pleci ceva mai devreme spre serviciu daca se anunta ninsoare; iti poate aminti sa-ti iei un acumulator extern la drumuri mai lungi; poate chiar sa-ti recomande un restaurant cand esti plecat peste weekend, si sa-ti rezerve o masa in oras. Cel mai tare e ca este construit sa evolueze si sa te cunoasca mai bine in timp.





Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | UMTS:850/900/1900/2100 MHz |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 28(700), 38(2600), 40(2300) |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass |
Sunete
| Tip alerta | Vibration; MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA, LTE |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 16 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Camera secundara | 16 MP, 1080p, Auto-HDR |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | MediaTek® Helio™ P10 |
| Frecventa (GHz) | 4 x 2.0 GHz & 4 x 1.1 GHz |
| Procesor grafic | Mali-T860MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | Android 6.0 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Busola digitala, Compass, G-Senzor, Giroscop, Magnetometru |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | Da |
| GPS | Da |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 2500 |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 145.99 x 72.9 x 3.5 mm |
| Greutate (g) | 145 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |







