Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy S6 Edge, 5.1", Gold
Oferte fierbinți
Ecran curbat la margini
Samsung GALAXY S6 EDGE are ecranul curbat si functional pe ambele extremitati. Notificarile apar pe margini si nu intrerup in niciun fel activitatea de pe ecranul principal. In plus, exista aplicatii noi, special create pentru aceasta curbare. De exemplu, poti seta culori pentru cinci contacte preferate. Telefonul va lumina in culoarea respectiva de fiecare data cand primesti vreun apel, mesaj sau notificare de la respectivul contact. In felul acesta, stii exact cine te cauta chiar si cand telefonul e cu fata in jos.
|
Noul mod de incarcare wireless Datorita noii tehnologii implementate pe acest dispozitiv, incarcarea wireless a devenit un lucru extrem de util datorita faptului ca aceasta se realizeaza extrem de rapid. Samsung Galaxy S6 EDGE se incarca wireless, de doua ori mai rapid decat alte smartphone-uri, iar 10 minute de incarcare echivaleaza cu 4 ore de functionare. |
![]() |
![]() |
Rapiditate si fiabilitate Galaxy S6 EDGE dispune de cel mai rapid sistem de pornire si lansare a aplicatiilor. Configuratia procesorului pe 64-bit LPDDR4 si procesorul grafic avansat livreaza performanta la cel mai inalt nivel, punandu-ti la dispozitie functii de multitasking si multimedia optimizate. Procesorul, unul dintre cele mai bune de pe piata, consuma foarte putin datorita tehnologiei de fabricatie, iar ecranul, unul foarte eficient vine in sprijinul consumului redus de energie. |
Display Quad HD 2K cu Gorilla Glass 4:
Ecranul de 5,1 inci SUPER AMOLED Quad HD, rezolutia 2K, culorile suprasaturate, luminozitatea puternica si unghiurile de vizualizare ofera o experienta vizuala incredibila. Totul arata perfect si se misca foarte bine.
Elegant si unic, Galaxy S6 EDGE este realizat dintr-o imbinare armonioasa de metal si sticla, dar nu orice fel de metal si nu orice fel de sticla. Metalul este cu 50% mai puternic decat cel de pe alte telefoane, iar Samsung ne garanteaza ca nu se va indoi niciodata. Sticla este Gorilla Glass 4, oferind display-ului o rezistenta mult mai mare.
Caracteristici generale
| Retea 2G | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.1 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2560 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 4 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Mp3, WAV Ringtone |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | mufa Jack 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.1 |
| USB | microUSB v2.0 (MHL 3 TV-out), USB Host |
| NFC | Da |
| Port Infrared | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 16 |
| Rezolutie fotografie | 5312 x 2988 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Blitz | Da |
| Focus | Autofocus / Touchfocus |
| Camera secundara | 5 MP |
| Facilitati | HDR / Dual-video / Geo-tagging / Face detection / Panorama |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Frecventa (GHz) | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2.1 GHz Cortex-A57 |
| Procesor grafic | Mali-T760 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v5.0.2 (Lollipop) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Busola digitala, Giroscop, Heart rate, Senzor de proximitate, SpO2 |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Java | Da, via emulator Java MIDP |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 2600 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 142.1 x 70.1 x 7 mm |
| Greutate (g) | 132 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |







