Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BLACKBERRY KeyOne 4G 32GB 3GB RAM Black
Oferte fierbinți
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | TE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 13(700), 17(700), 20(800), 28(700), 38(2600), 40(2300) |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS-LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 4.5 |
| Multitouch | Capacitive touch 4-row BlackBerry keyboard |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | mufa Jack 3.5mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat9 450/50 |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, EDR, LE |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | Geo Tagging, Touch Focus, Face Detection, HDR, Panorama |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Camera secundara | 8 MP, f/2.2, 1.12 µm pixel size, 1080p |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| Frecventa (GHz) | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 7.1 (Nougat) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Compass, Giroscop, Senzor amprenta |
| Mesagerie | BBM, Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | Da |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
Baterie
| Tip baterie | Lithium Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3505 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 149.1 x 72.4 x 9.4 mm |
| Greutate (g) | 180 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |








