Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BLACKBERRY Priv, 32GB, 4G, Negru
Oferte fierbinți
Smartphone BLACKBERRY Priv Black

Caracteristici:
- Display LCD AMOLED 5.4” Square Touch Display (1440 x 2560 pixeli – 540 ppi) -24 bit
- Display curbat, Corning Gorilla Glass 4
- Procesor Qualcomm® Snapdragon™808 MSM8992, Hexa Core ARM Cortex-A57, frecventa pana la 1.8 GHz
- Procesor grafic Qualcomm Adreno 418, 600 MHz
- Camera foto 18 MP, OIS, Auto Focus, Blit Dual LED, lentile Schneider-Kreuznac,– diafragma ƒ/2.0 si distanta focala de 27mm
- Camera foto frontala 2 MP, 720p
- Memorie interna 3GB RAM si 32GB
- Conectivitate: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, LTE/4G, NFC, Bluetooth 4.1, microUSB v2.0 (SlimPort 4K), GPS
- Acumulator incorporat Li-Ion 3410 mAh (Quick Charge 2.0)
- Android OS, v5.1.1 (Lollipop)
- Tastatura QWERTY culisanta (4 randuri), servicii BlackBerry integrate
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Mhz |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Backlit LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.4 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2560 |
| Multitouch | pana la 10 puncte |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 4 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| WLAN | Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, EDR, LE |
| USB | microUSB v2.0 (SlimPort 4K) |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 18 |
| Rezolutie fotografie | 4896 x 3672 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Senzor imagine | senzor BSI |
| Blitz | Dual LED |
| Focus | autofocus |
| Zoom | 4 x zoom digital |
| Camera secundara | 2 MP |
| Facilitati | lentile optice Schneider-Kreuznach, diafragma ƒ/2.2 și distanța focală de 27mm,Stabilizator imagine optică (OIS),Back Side Illumination (BSI2) Stacked Sensor,Marcaje geografice, HDR, Panorama,Detectie facială, Scene mode, Macro mode |
Procesor
| Tip procesor | Hexa Core |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 |
| Frecventa (GHz) | 2x 1.8 GHz Cortex-A57 + 4x 1.44 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Adreno 418 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v5.1.1 (Lollipop) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Accelerometru 3 Axis, Barometru, Busola digitala, Senzor de lumina, Senzor de proximitate, Time of Flight |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| GPS | GPS(+ A-GPS) |
Baterie
| Autonomie convorbire | 3G pana la 24 ore |
| Autonomie standby | 3G pana la 420 ore |
| Autonomie muzica | pana la 73 ore |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3410 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 147 x 77.2 x 9.4 mm |
| Greutate (g) | 192 g |







