Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI HONOR 8 64GB DUAL SIM Gold
Oferte fierbinți
Honor 8 este realizat din sticla 2.5D pe ecranul frontal si suprafata din spate,aliaj de aluminiu finisat si un design ultra-ingust pentru telefon mai puternic si facandu-l exterm de confortabil de tinut in mana.

Camera
Mai multa lumina, imagini mai bune
Lentilele inovatoare bionice 12MP duble ale Honor 8 sunt ochii tai fata de lume. Un obiectiv permite o culoare bogata, iar celalalt obiectiv este monocrom pentru a oferi imaginilor mai multa lumina si o claritate sporita. Impreuna va ajuta sa capturati fotografii clare si mai detaliate. Doriti fotografii de inalta calitate in conditii macro, negru, lumina slaba si complexe? Nu este o problema pentru Honor 8. Autocentrul hibrid permite focalizarea laser pentru o distanta scurta, focalizare precisa a adancimii pentru distante lungi si focalizare de contrast - fiecare lucreaza impreuna pentru a va ajuta sa faceti fotografii mai bune in conditii de iluminare complexa zi si noapte.

Senzor de amprenta
Datorita celei mai recente tehnologii de amprenta digitala, puteti debloca Honor 8 in numai 0,4 secunde. Abilitatile de auto-invatare ale senzorului de amprenta imbunatatesc recunoasterea amprentei dvs. in timp.
Honor 8 accepta citirea / scrierea etichetei NFC, transferul prin P2P si plata mobila bazata pe HCE.

Procesor
Honor 8 este alimentat de un CPU octa-core @ 4x2.3GHz + 4x1.8GHz, construit pe o arhitectura de 16nm. 4GB de LPDDR4 RAM permit multitasking impecabil.
Chipset-ul procesorului contine un co-procesor i5, care controleaza senzorii Honor 8 si alte caracteristici. Co-procesorul i5 functioneaza impreuna cu chipset-ul Kirin 950 SoC pentru a creste viteza de procesare, timpul de raspuns si durata de viata a bateriei.
Honor 8 are un sistem rapid de procesare a fisierelor inteligente pentru o experienta fara probleme a utilizatorului

Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 900/1900/2100 MHz |
| Retea 4G | LTE FDD band: 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Micro / Nano |
Ecran
| Tip ecran | LTPS LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD, utilizand slotul de SIM 2 |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, EDR, LE |
| USB | USB Type-C 1.0 conector reversibil |
| NFC | Da |
| Port Infrared | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 2x12MP (1 senzor color + 1 monocrom) |
| Rezolutie fotografie | 3264 x 2448 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Senzor imagine | Sony IMX286 Exmor RS |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Laser Autofocus / Touch Focus |
| Camera secundara | 8MP, f/2.4 |
| Facilitati | Diafragma ƒ/2.2, distanta focala de 35 mm, Marcaje geografice, HDR, Panorama, Detectie faciala, Digital zoom. |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | HiSilicon KIRIN 950, 64bit |
| Frecventa (GHz) | Quad Core 2.3 GHz Cortex-A72 + Quad Core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T880 MP4 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0 (Marshmallow) |
| Altele | Emotion UI 4.1 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Busola digitala, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 145.5 x 71 x 7.5 mm |
| Greutate (g) | 153 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |








