Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HTC 10 32GB Gold
Oferte fierbinți
![]() |
PUTEREA 10 HTC 10. Ai și mai mult din ceea ce vrei de la un telefon vârf de gamă. Performanţă fără egal. Sunet superb de înaltă rezoluţie, pe 24 de biţi. Pentru prima dată în lume atât camera foto frontală cât şi cea principală beneficiază de stabilizare optică a imaginii. Şi a obținut de la DxOMark unul dintre cele mai bune punctaje primite vreodată de o cameră foto de smartphone. Toate acestea într-o carcasă metalică unitară, creată cu măiestrie. |
|
Inspiraţie într-o carcasă de metal Este frumusețea luminii, surprinsă într-o nouă carcasă unitară, complet metalică. Fiecare element al noului HTC 10 a fost proiectat, rafinat şi perfecţionat. De la conturul teșit, nou și îndrăzneţ, până la excepţionalul finisaj cu textură dublă şi construcția de calitate. Și până la obținerea clic-ului perfect al butonului de pornire. |
![]() |
|
Cameră foto de ultimă generaţie HTC 10 îți oferă probabil cea mai bună cameră de smartphone disponibilă în prezent. Cu inovaţii precum prezența OIS, în premieră mondială, pe ambele camere foto; 12 milioane de UltraPixeli; focalizare automată laser mai rapidă – şi multe altele. Punctajul DxOMark de 88, unul dintre cele mai mari obținute până acum pentru calitatea camerei foto de pe un smartphone, arată că suntem clar pe drumul cel bun. |
![]() |
![]() |
Sunet Hi-Res uimitor HTC 10 stabileşte un nou standard în privința calității sunetului, prin noile difuzoare BoomSound ediție Hi-Fi, funcția Profil Audio Personal şi căştile audio Hi-Res. Toate acestea funcţionează de minune împreună cu sistemul audio de înaltă rezoluţie pe 24 de biţi al noului HTC 10. Muzica nu s-a auzit niciodată atât de bine pe un smartphone. |
![]() |
Performanţă de excepţie Pe HTC 10, aplicaţiile pornesc mai rapid şi rulează mai bine, ecranul reacţionează instantaneu la fiecare atingere şi totul funcţionează excelent. Asta te și aştepţi să primești dintr-o combinaţie de hardware şi software de vârf, calibrate aproape la perfecțiune. |
![]() |
Control fără precedent Unul dintre cele mai mari avantaje ale sistemului Android este libertatea pe care ți- oferă. Noul HTC 10 îți sporeşte nivelul de control şi îţi permite să personalizezi cu uşurinţă telefonul în moduri despre care credeai că sunt imposibile. Și toate astea, în timp ce-ți oferă un nivel de control mai fin ca niciodată asupra aplicaţiilor. |
|
Conceput să tot dureze Fiecare componentă a noului HTC 10 a fost optimizată de la zero pentru a funcţiona mai eficient. Tu obții până la 2 zile de utilizare. De asemenea, rămâne mai rece, deși se încarcă mai rapid ca niciodată – până la 50 % în doar 30 de minute – suficient pentru o zi pe drumuri. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | FDD: Benzile 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 33, TDD: Benzile 38, 40, 42 |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super LCD5 capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2560 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 4 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm, difuzoare stereo |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 200 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | Suport Cat 9 LTE, descărcare până la 450 Mbps, încărcare până la 50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | v4.2 cu A2DP, LE, apt-X |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | Senzor BSI, dimensiune 1/2.3'' |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Laser autofocus |
| Camera secundara | 5 MP, f/1.8, 23mm, OIS, autofocus, 1.34 µm pixel size, 1080p, HDR |
| Facilitati | Diafragma ƒ/1.8 și distanța focală de 26 mm (unghi larg de 80°), OIS, 1.55µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Model procesor | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 |
| Frecventa (GHz) | Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo |
| Procesor grafic | Adreno 530 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0.1 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Magnetometru, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 145,9 x 71,9 x 3,0 – 9.0 mm |
| Greutate (g) | 161 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |















