Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
MICROSOFT Lumia 950 32GB DUAL SIM White
Oferte fierbinți
|
Microsoft Lumia 950 Funcționalități high-end, design premium și cea mai bună experiență de utilizare Windows 10. Alege un telefon care funcționează ca un PC și transformă un moment obișnuit într-o realizare unică. |
|
Sistem de operare Windows 10 |
![]() |
|
Conceput pentru rezultate spectaculoase Procesorul super-rapid, bateria de capacitate mare și încărcarea wireless fac ca telefonul Lumia 950 să îți ofere puterea și performanțele pe care le aștepți de la un smartphone premium. |
![]() |
![]() |
Fotografii perfecte Dorești să-ți sincronizezi fotografiile între dispozitive? Utilizează noua aplicație Fotografii pentru a-ți păstra în siguranță momentele unice și a le avea întotdeauna la îndemână pe telefon, PC sau tabletă. |
|
Luminează noaptea Setarea Rich Capture îți permite să ajustezi rapid nivelul de saturație al zonelor luminoase sau întunecate și să activezi sau să dezactivezi blitz-ul, după cum dorești. |
![]() |
![]() |
Captură video 4K Cu sistemul său avansat de stabilizare optică și focalizarea automată practic instantanee, noul Lumia 950 este întotdeauna pregătit să realizeze videoclipuri super-detaliate, cu mișcări perfect fluide. Standardul video 4K îți oferă o modalitate nouă și captivantă de a surprinde acele momente speciale care fac ca viața să merite trăită. |
|
Ecran Quad HD Cu o rezoluție de 564 pixeli pe inch pătrat, aceasta este cea mai detaliată imagine pe care ți-am oferit-o vreodată pe un telefon. Ecranul AMOLED Quad HD de 5.2” este perfect lizibil chiar și în lumină solară directă, iar geamul Gorilla® Glass 3 îi oferă protecție suplimentară, fiind rezistent la zgârieturi și suficient de solid pentru ca tu să te poți relaxa și utiliza fără griji telefonul Lumia 950. |
![]() |
![]() |
Caracteristici noi și spectaculoase Îți dorești o experiență de autentificare personalizată? Utilizează tehnologia de autentificare biometrică prin citirea irisului pentru a-ți debloca telefonul Lumia 950 fără a introduce un cod PIN. |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 17(700), 20(800), 28(700), 38(2600), 40(2300) MHz |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2560 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | v4.1 cu A2DP |
| USB | v3.1, Type-C reversible connector |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 20 |
| Rezolutie fotografie | 4992 х 3744 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | 1/2.4' sensor size |
| Blitz | triple-LED RGB flash |
| Focus | Autofocus |
| Camera secundara | 5 MP, f/2.4, 1080p |
| Facilitati | Carl Zeiss optics, Optical Image Stabilization, PureView technology, Geo-tagging, Face Detection, Panorama, HDR |
Procesor
| Tip procesor | Hexa Core |
| Model procesor | Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 |
| Frecventa (GHz) | Dual-core 1.8 GHz Cortex-A57 & Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Adreno 418 |
Software
| Sistem de operare | MS Windows 10 |
| Varianta | v10 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Barometru, Busola digitala, Giroscop, Iris scanner, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| Radio | FM radio |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 145 x 73.2 x 8.2 mm |
| Greutate (g) | 150 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |










