Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
APPLE IPHONE 6S Plus 32GB Rose Gold
Oferte fierbinți
![]() |
|
De cand incepi sa folosesti iPhone 6s, simti ca experimentezi ceva cu totul nou. Cu o simpla apasare, 3D Touch iti permite sa faci mai multe ca niciodata. Live Photos da viata amintirilor intr-un mod incredibil de realist. Si acesta e doar inceputul. Daca-l analizezi in profunzime, iPhone 6s inoveaza la fiecare nivel. |
|
3D Touch O noua generatie Multi-Touch. iPhone simte acum cat de tare apesi pe ecran. Se deschid astfel noi posibilitati de interactiune, iar tu faci totul mai simplu si rapid. |
![]() |
![]() |
Poze de 12 MP. Video 4K. Live Photos. Amintirile prind viata. Cea mai populara camera din lume este si mai grozava. Camera avansata iSight de 12 MP are acum Live Photos. Asa ca poti sa faci o poza, dar si sa surprinzi ce s-a intamplat inainte si dupa, astfel incat fotografiile prind viata cu o simpla apasare. Iar o noua camera Face Time HD de 5 MP iti face zambetul sa straluceasca cu Retina Flash. |
|
Cip A9 cu arhitectura pe 64 de biti. Cel mai avansat cip vazut vreodata la un smartphone este si mai rapid, iar acum are un coprocesor de miscare M9 integrat. |
![]() |
![]() |
Design revolutionar. iPhone atinge noi limite. Noul iPhone are un design suplu si este fabricat dintr-un aliaj nou de aluminiu seria 7000. Ecranele Retina HD de 4.7 si 5.5 inchi sunt facute din cea mai rezistenta sticla folosita vreodata la un smartphone. Iar o noua culoare deosebita, roz auriu, se alatura culorilor gri stelar, argintiu si auriu. |
|
Acum ai 4G LTE Advanced. Si WI-FI mai rapid. Ai viteze de descarcare de doua ori mai rapide, de pana la 300 Mbps, cu 4G LTE Advanced si conexiuni WI-FI mai rapide cu 802.11ac cu MIMO. |
![]() |
![]() |
Touch ID Securitatea avansata iti poarta amprenta. Touch ID permite deblocarea telefonului si achizitii securizate din App Store folosindu-se de amprenta ta. Iar senzorul imbunatatit al Touch ID ofera o recunoastere a amprentei mai rapida si mai precisa. |
|
iOS 9 O experienta incomparabila. Cu un telefon incomparabil. Cel mai avansat sistem de operare mobil din lume are acum o functie de cautare mai inteligenta, imbunatatiri majore ale aplicatiilor incorporate si multe altele. |
![]() |
|
De ce n-are iPhone egal. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700) MHz |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | LED-backlit IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.5 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ringtonuri proprii |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | v2.0, reversible connector |
| NFC | Da (doar Apple Pay) |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie fotografie | 4608 x 2592 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps, 1080p@60fps,1080p@120fps, 720p@240fps |
| Senzor imagine | 1/3" Dimensiune Senzor |
| Blitz | Dual-LED (dual tone) flash |
| Focus | Phase Detection Autofocus / Touch Focus |
| Camera secundara | 5 MP, f/2.2, 31mm, 1080p@30fps, Face Detection, HDR, Panorama |
| Facilitati | Optical image stabilization, Geo-tagging, Simultaneous 4K video and 8MP image recording, Face/Smile detection, HDR (Photo/Panorama) |
Procesor
| Tip procesor | Dual Core |
| Model procesor | Apple A9 |
| Frecventa (GHz) | 1.84 GHz Twister |
| Procesor grafic | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
Software
| Sistem de operare | iOS |
| Varianta | iOS 9, upgradable to iOS 10.2 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Barometru, Busola digitala, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 (Safari) |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion, incorporata |
| Capacitate baterie (mAh) | 2750 |
Altele
| Culoare | Roz / Auriu |
| Dimensiuni | 158.2 x 77.9 x 7.3 mm |
| Greutate (g) | 192 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |















