Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy S8 64GB Orchid Grey

| Iti prezentam uimitorul Infinity Display Designul inovator al telefoanelor Galaxy S8 si S8+ incepe din interior. Am regandit fiecare componenta a telefonului pentru a depasi limitele ecranului unui smartphone. Astfel, vezi doar continut, fara rama. Este cel mai mare si mai captivant ecran pentru un dispozitiv mobil cu aceste dimensiuni. In plus, este usor de tinut in mana |
|
Design Fara margini Display-ul Infinity are un ecran perfect de la un capat la altul, care continua dincolo de marginile telefonului, formand o suprafata fina, fara asperitati sau muchii. Este sticla pura, neintrerupta. Acopera intreaga parte frontala a telefonului, imbinandu-se perfect cu carcasa din aluminiu. Rezultatul este un smartphone perfect simetric. |
![]() |
|
Senzor pixel de 12MP |
|
O camera foto potrivita pentru orice moment Surprinde viata asa cum este in realitate pe camerele Galaxy S8 si S8+. Camera din spate de 12 MP si cea frontala de 8 MP sunt atat de rapide si precise, incat nu vei pierde niciun moment, fie zi, fie noapte |
![]() |
Securitate Securitate imbatabila Privirile indiscrete nu sunt o problema atunci cand folosesti scanarea irisului cu Galaxy S8 si S8+. Irisul are un model unic si este aproape imposibil de replicat. Astfel, prin scanarea irisului, telefonul tau si continutul acestuia sunt disponibile doar pentru tine. Iar cand vrei sa-l deblochezi foarte repede, recunoasterea faciala este cea mai buna optiune. *Irisul este partea colorata, inelara a ochiului tau. |
|
Mai rapid, chiar si in ploaie Iti folosesti telefonul aproape tot timpul. De aceea, Galaxy S8 si S8+ au integrat primul procesor de 10 nm din lume. Este rapid, puternic si creste eficienta bateriei. In plus, exista posibilitatea de a extinde capacitatea de stocare si il poti folosi chiar si in conditii de ploaie si praf datorita standardului IP68. |
![]() |
![]() |
|
Inteligenta artificiala Faceti cunostinta cu Bixby Bixby schimba complet modul in care interactionezi cu telefonul. Este un asistent personal care intelege cuvintele rostite, textul si tastarea, astfel incat nu vei fi niciodata limitat la un singur mod de comunicare. De asemenea, schimba complet modul in care cauti. Nici macar nu e nevoie sa intrebi, poti sa-i arati lui Bixby ce vrei, deschizand aplicatia camerei. E foarte usor de folosit. |
|
Ecosistem Telefonul care depaseste limitele Galaxy S8 si S8+ sunt concepute sa fie mai mult decat un smartphone. Iti schimba modul in care surprinzi viata, fie in 360, fie prin realitate virtuala. Sunt concepute sa schimbe modul in care lucrezi, oriunde si oricand. Depaseste limitele cu Galaxy S8 si S8+. |
![]() |
|
Smart Switch Schimba-ti telefonul, dar pastreaza-ti amintirile De la fotografiile si filmele tale, la muzica si contacte, Smart Switch iti permite sa transferi cu usurinta memoria vechiului tau telefon pe noul Galaxy S8 si S8+. Acum stii ca toate amintirile tale raman in siguranta si te poti concentra pe altele noi cu Galaxy S8 si S8+. *Disponibilitatea serviciilor poate varia in functie de dispozitiv. Conector USB inclus in cutie. |
![]() |
![]() |
Accesibilitate Tehnologie pentru toti Galaxy S8 si S8+ sunt usor de folosit datorita solutiilor tehnice inovatoare, astfel incat oricine poate beneficia la maxim de capacitatile avansate ale noilor telefoane. |
|
Accesorii Energie si stil Pastreaza bateria smartphone-urilor Galaxy S8 si S8+ mereu incarcata si scoate-ti in evidenta stilul prin colectia de accesorii atent selectata. |

Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE FDD: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(800), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3), LTE TDD: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED dual edge |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.8 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1440 x 2960 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 5 back panel, 3D touch display |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ton Sonerie, MP3, WAV ringtones |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 256 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA, LTE |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MU-MIMO,1024-QAM |
| Bluetooth | v5.0 |
| USB | v3.1 Gen 1, Type-C |
| NFC | Da |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Senzor imagine | CMOS 8.0 MP f1.7 A/F |
| Blitz | LED flash |
| Focus | autofocus |
| Camera secundara | 8 MP, f/1.7, dual video call, Auto HDR |
| Facilitati | 1/2.5" sensor size, 1.4 µm pixel size, geo-tagging, simultaneous 4K video si 9MP image recording, touch focus, face/smile detection, Auto HDR, panorama, Inregistrare video 4K |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | Exynos |
| Frecventa (GHz) | 2.5GHz+1.7GHz |
Software
| Sistem de operare | Android 7.0 |
| Varianta | 7.0 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Barometru, Compass, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, GLONASS |
Baterie
| Tip baterie | Incorporata |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Mov |
| Dimensiuni | 148.9 x 68.1 x 8.0 mm |
| Greutate (g) | 151 g |
| Info | IP68 , 1.5m for 30min |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |















