Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
APPLE IPHONE 7 256GB Jet Black
Oferte fierbinți
![]() |
|
iPhone 7 imbunatateste substantial cele mai importante aspecte care definesc experienta iPhone. Iti ofera noi sisteme avansate pentru camera. Cele mai bune performante si cea mai extinsa autonomie din toate timpurile pentru iPhone. Difuzoare stereo captivante. Cea mai mare luminozitate si cea mai bogata gama cromatica pentru un afisaj de iPhone. Rezistenta la stropire si apa.1 Un design pe masura performantelor. Acesta este iPhone 7. |
|
Design Face valuri. Rezista la apa. |
![]() |
|
Camera O camera complet noua intra in cadru. |
![]() |
|
Afisaj Retina HD Cea mai mare luminozitate si gama cromatica pentru un afisaj de iPhone. |
![]() |
|
Cip A10 Fusion Cel mai puternic procesor de smartphone din toate timpurile |
![]() |
|
Audio iPhone. Acum stereo. |
![]() |
|
Conexiuni Wi-Fi si celulare Conexiune LTE 4G ultrarapida. Cel mai bun roaming global.³ |
![]() |
|
Software iOS 10. Motivul pentru care nimic nu se compara cu iPhone. |
![]() |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | FDD-LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30) / TD-LTE (Bands 38, 39, 40, 41) |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | LED-backlit IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 4.7 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 750 x 1334 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
| Protectie ecran | Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Ringtonuri proprii |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | Difuzoare stereo, adaptor Lightning - jack 3.5 mm inclus |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | v2.0, conector reversibil |
| NFC | Da (doar Apple Pay) |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 12 |
| Rezolutie video | 2160p@30fps |
| Senzor imagine | Dimensiune senzor 1/3" |
| Blitz | Quad-LED (dual tone) flash |
| Focus | Phase Detection Autofocus / Touch Focus |
| Zoom | 5x zoom digital |
| Camera secundara | 7 MP, f/2.2, 32mm, 1080p@30fps, Face Detection, HDR, Panorama |
| Facilitati | f/1.8, 28mm, OIS, Geo-tagging, Simultaneous 4K video and 8MP image recording, Face/Smile Detection, HDR (Photo/Panorama) |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Model procesor | Apple A10 Fusion, 64-bit architecture |
| Frecventa (GHz) | 2.34 GHz Dual Hurricane & Dual Zephyr |
| Procesor grafic | PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics) |
Software
| Sistem de operare | iOS |
| Varianta | iOS 10.0.1, upgradable to iOS 10.2 |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Barometru, Busola digitala, Giroscop, Senzor amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 (Safari) |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
| Facilitati | certificat IP67 - rezistent la praf si apa pana la 1 m timp de 30 minute, 3D Touch display & home button, Siri natural language commands and dictation |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 1960 |
Altele
| Culoare | Negru lucios |
| Dimensiuni |
![]() © 2005-2026 Hamster.md |














