Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SONY KDL-32WE610B
Oferte fierbinți
Televizor LED Smart High Definition, HDR, 81 cm, SONY KDL-32WE610B
Cu intervalul dinamic ridicat (HDR),sunt pastrate detaliile care se pierd in zonele cele mai intunecate si luminoase, rezultand o imagine mult mai dinamica. Vedeti texturile stralucirii aripii avionului si reflexiile luminii solare pe fuzelaj.
Procesarea X-Reality PRO converteste ascendent toti pixelii pentru claritate mare. Toate scenele sunt analizate si raportate la baza de imagini pentru rafinarea imaginilor si reducerea zgomotului. Cladirile si barcile sunt optimizate cu extra detalii.
Auditiile pot fi la fel de realiste ca vizionarea. ClearAudio+ regleaza fin sunetul TV-ului pentru o experienta captivanta si emotionanta, care parca va invaluie. Indiferent ce vizionati, veti auzi mult mai clar si mai distinct muzica si dialogurile.
WE61 - Simtiti distractia extraordinara

Accesati instantaneu YouTube™ cu un singur clic
ntrati direct pe YouTube pentru a va delecta cu toate videoclipurile preferate. Am facut YouTube sa functioneze mai rapid ca oricand pe acest televizor pregatit pentru internet si am dotat telecomanda cu un buton YouTube pentru navigare simpla.


Specificatiile pentru telecomanda variaza in functie de teritoriu si de modelul de televizor.
Serviciile de retea, continutul, sistemul de operare si software-ul acestui produs pot fi supuse unor termeni si conditii separate si modificate, intrerupte temporar sau definitiv in orice moment si pot necesita taxe, inregistrare si informatii de pe cartile de credit. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiilor variaza in functie de tara si dispozitiv. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiei variaza in functie de tara si dispozitiv.
Serviciile de retea, continutul, sistemul de operare si software-ul acestui produs pot fi supuse unor termeni si conditii separate si modificate, intrerupte temporar sau definitiv in orice moment si pot necesita taxe, inregistrare si informatii de pe cartile de credit. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiilor variaza in functie de tara si dispozitiv. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiei variaza in functie de tara si dispozitiv.
Lumini stralucitoare, texturi superbe
Cu intervalul dinamic ridicat (HDR),sunt pastrate detaliile care se pierd in zonele cele mai intunecate si luminoase, rezultand o imagine mult mai dinamica. Vedeti texturile stralucirii aripii avionului si reflexiile luminii solare pe fuzelaj.

Compatibilitate cu toate jocurile PS4 HDR prin HDMI si numai cu materialele video HDR redate prin intermediul aplicatiilor Netflix si YouTube integrate. (Consultati site-ul web de asistenta Sony pentru informatii suplimentare. ) Semnalul de imagine HDR inseamna mai exact formatul HDR10 Media Profile (denumit in mod curent HDR10). Nu se garanteaza compatibilitatea cu tot continutul HDR.

Redescoperiti fiecare detaliu
Procesarea X-Reality PRO converteste ascendent toti pixelii pentru claritate mare. Toate scenele sunt analizate si raportate la baza de imagini pentru rafinarea imaginilor si reducerea zgomotului. Cladirile si barcile sunt optimizate cu extra detalii.
Creat pentru auditie
Auditiile pot fi la fel de realiste ca vizionarea. ClearAudio+ regleaza fin sunetul TV-ului pentru o experienta captivanta si emotionanta, care parca va invaluie. Indiferent ce vizionati, veti auzi mult mai clar si mai distinct muzica si dialogurile.
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 81 |
| Dimensiune ecran (inch) | 32 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1366x768 |
| Rezolutie | High Definition |
| Ecran | Edge LED |
| Format ecran | 16:9 |
| Mod imagine | Vivid,Standard,Custom,Cinema,Sports,Photo-Vivid,Photo-Standard,Photo-Custom,Game,Graphics,HDR Game,HDR Cinema |
| Mod panoramic | Wide Zoom/Normal/Full/Zoom/14:9 |
| Mod panoramic pentru PC | Normal/Full1/Full2 for PC |
| Motionflow | Motionflow XR 200Hz |
| Caracteristici video | Frame Dimming, X-Reality PRO, 24p True Cinema, Live Colour™ Technology, Dynamic Contrast Enhancer |
Audio
| Sistem audio | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Digital Pulse |
| Putere de iesire (W) | 5W + 5W |
| Sistem difuzoare | Down Firing |
| Mod sunet | Cinema, Music, Sport, Standard |
| Mod surround | DTS Digital Surround |
| Caracteristici audio | Clear Phase, Clear Audio+, Auto Surround, S-Master Digital Amplifier, S-Force Front Surround |
Tuner
| Tip tuner | CI+, DVB-C, DVB-T |
Smart TV
| Miracast | Da |
Internet
| Wi-Fi Direct | Da |
| Wireless LAN | Da |
Alte informatii
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | Approx. 73.1 x 7 (1.3) x 44.2 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | Approx. 73.1 x 18.7 x 49 |
| Dimensiuni Cutie | 82,6 x 54,3 x 15,6 cm |
| Greutate cu stand (Kg) | 6.2 |
| Accesorii | Telecomanda RMT-TX300E, Baterii pentru telecomanda |








