Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PANASONIC Viera TX-55EX610E
|
|
|
Tehnologie 4K HDR Culori realiste si exacte prin procesare imbunatatita a imaginii Tehnologia noastra 4K HDR are la baza know-how-ul Panasonic privind calitatea imaginii pentru redarea de imagini frumoase, realiste si exacte. |
|
|
|
Tehnologie 4K Pure Direct Bucurati-va de miscari mai fluide si mai clare si de culori incredibil de exacte la rezolutie 4K In timpul transmisiei semnalului 4K catre televizor prin HDMI, informatiile de culoare sunt usor compromise, ceea ce are drept rezultat un nivel sub cel ideal de gradatie si de umbrire a culorilor. Cu tehnologia 4K Pure Direct, toate informatiile de culoare si rezolutia completa sunt transmise catre televizor, astfel ca imaginea isi pastreaza culorile bogate si clare, la nivelul standardului 4K Ultra HD. |
|
|
|
Suport HDR multiplu Suport pentru mai multe formate HDR Televizoarele Panasonic accepta acum mai multe formate HDR, cum ar fi HDR10, formatul HDR standard pentru filme si discuri Blu-ray UHD, iar acum Hybrid Log Gamma formatul HDR pentru transmisii TV dezvoltat de catre BBC si NHK din Japonia. |
![]() |
|
Design interschimbabil Piedestalul reglabil este conceput sa se adapteze oricarui mediu Lat sau ingust, subtil ori indraznet, cu cele doua stiluri diferite ale designului de piedestal flexibil, puteti modifica acum aspectul televizorului la fel de des precum redecorarea incaperii. |
![]() |
|
Tehnologie 4K Pure Direct Bucurati-va de miscari mai fluide si mai clare si de culori incredibil de exacte la rezolutie 4K In timpul transmisiei semnalului 4K catre televizor prin HDMI, informatiile de culoare sunt usor compromise, ceea ce are drept rezultat nivelul sub cel ideal de gradatie si de umbrire a culorilor. Cu tehnologia 4K Pure Direct toate informatiile de culoare si rezolutia completa suntr transmise catre televizor, astfel ca imaginea isi pastreaza culorile bogate si clare, la nivelul standardului 4K Ultra HD. |
![]() |
|
my Home Screen 2.0 Acces rapid si intuitiv exact la continutul dorit Un nou ecran de pornire va permite sa accesati cu usurinta continutul dorit printr-o operare intuitiva. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 139 |
| Dimensiune ecran (inch) | 55 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Panou | 4K 1500 Hz BMR IFC |
| Mod imagine | Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Custom |
| Contrast pe ecran | High Contrast |
| Facilitati | Adaptive Backlight Dimming |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20 W (10 W x 2) |
| Sistem difuzoare | Full Range x 2 |
| Mod sunet | Ambience, Music, Standard, User |
| Mod surround | VR-Audio True Surround |
Tuner
| Tip tuner | CI+, DVB-C, DVB-T/T2 |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Formate suportate: AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG |
Smart TV
| Procesor | Quad-Core Pro |
| Facilitati Smart TV | my Home Screen 2.0, Easy Mirroring, IP Home Control (Crestron/Control4) |
Internet
| Wireless LAN | Integrat |
Caracteristici tehnice
| Conectori | 3 x HDMI, 2 x USB, Port LAN, RCA, Digital Audio Output (Optical), Headphone Output |
| Standard VESA (mm) | 400 x 400 mm |
| Putere consumata in functiune (W) | 177 |
Alte informatii
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 124 x 7.8 x 72.2 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 124 x 35.1 x 77.7 |
| Greutate fara stand (Kg) | 17 |
| Greutate cu stand (Kg) | 18 |














