Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PANASONIC SC-MAX4000EK
|
Simti puterea Rezonanta uimitoare si bas foarte puternic cu functie AIRQUAKE BASS, un super woofer de 30 cm si trei amplificatoare. Va permite sa particularizati melodii, sa cautati melodii si sa solicitati melodii cu ajutorul mai multor telefoane inteligente, prin utilizarea aplicatiei Panasonic MAX Juke. |
|
|
|
Bas si rezonanta uimitoare Functie Airquake Bass Basul si rezonanta puternice de care ai nevoie la o petrecere au fost amplificate in mod suplimentar de catre sistemul de bas reflex unic. Tehnologia unica de porturi directioneaza sunetele fara a pierde din rezonanta sunetelor generate din spatele unitatii wooferului. Aceasta amplifica in mod suplimentar basul pentru a produce un sunet extrem de puternic. |
![]() |
|
A fost creat un sunet mai puternic si mai clar Trei amplificatoare Amplificatoarele separate imbunatatesc claritatea sunetului in fiecare intervalde frecvente. Interpretarile vocale devin mai clare si mai exacte, iar basul poate fi mai puternic. |
![]() |
|
Bucurati-va de muzica preferata cu cel mai bun sunet Egalizator presetat local Cu versalitatea ridicata a egalizatorului presetat local, puteti optimiza redarea diferitelor genuri muzicale, de exemplu, rock, pop si multe altele. Modul Fotbal face vizionarea programelor TV mai distractiva. Puteti selecta sunetul care se potriveste situatiei indiferent ce vizionati. |
![]() |
|
Insufletiti petrecerea cu un telefon inteligent Aplicatie Panasonic MAX Juke Aplicatia Panasonic MAX Juke va permite sa efectuati operatii de baza si sa controlati functia Scratch. Functia de control al egalizatorului grafic permite o utilizare foarte intuitiva. De asemenea, puteti solicita melodii intr-o lista de redare partajata cu mai multi prieteni. |
![]() |
|
Bucurati-va de colectia dvs. de muzica Functie DJ Jukebox Pe langa memoria interna de 2 GB cu capacitate de stocare a 500 melodii, functia DJ Juckebox reda melodii din memoria interna sau de pe un dispozitiv USB cu modul Mix Play (Redare combinata). De asemenea, puteti sa utilizati liste de redare si sa redati melodii solicitate prin aplicatia Panasonic MAX Juke. |
![]() |
|
LED-urile colorate stimuleaza atmosfera de petrecere Iluminare multicolora Super wooferul dinamic si unitatea principala de mare capacitate ilumineaza multicolor, sincronizat cu muzica, ajutand sunetul puternic sa creeze o atmosfera de club in incapere. |
![]() |
Caracteristici generale
| Tehnologie redare | USB, Bluetooth |
| Putere PMPO (W) | 26400W |
| Putere de iesire RMS | 2400W |
| Egalizator | Bass/ Mid/ Treble |
| Caracteristici audio | AirQuake Bass, Functie Max DJ Station, Digital Amplifier, D.Bass, Hard Press Corrugation, Local Preset Equalizer |
Redare
| Medii de redare audio | CD, CD-R/-RW |
| Mod redare audio | MP3 |
| Caracteristici de redare | USB: Slot A - Play, Slot B - Rec/ Play |
Boxe
| Configuratie | 3-way 3 speakers; Super Woofer: 30 cm Cone Type; Woofer: 20 cm Cone Type; Tweeter: 6 cm Cone Type |
Retea
| Bluetooth | Da |
| NFC | Da |
| Aplicatii | Max Jukebox |
Tuner
| Marci | AM, FM |
| Canale presetate | FM/ 30, AM/ 15 |
Informatii suplimentare
| Facilitati | Iluminare LED multicolor, Spatiu de stocare de 2GB, Operare usoara: DJ Jukebox, DJ Sampler, MAX DJ Effect, Rotary Music Selection while Playback, Karaoke Function, Auto Power Off |
| Conectori | 2 x USB, 3.5 mm Jack, MIC Jack (6.3 mm) |
| Putere consumata in standby (W) | 0.4 |
| Putere consumata in functiune (W) | 155 |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Unitatea: 49.2 x 42.1 x 22.1, Boxa: 40.7 x 38.9 x 70.9 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | Unitate: 5.8Kg, Boxe: 19Kg |













