Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HTC Desire 10 Lifestyle
Contur nou, metalic
Este de ajuns o singura privire pentru a sti ca HTC Desire 10 lifestyle este facut pentru a straluci.
Acest telefon are un contur auriu metalic, cu contrast puternic, ce evidentiaza si defineste elegant finisajul mat al aparatului.
Partea frontala realizata complet din sticla iti permite sa te bucuri de o experienta de vizualizare mai uniforma.

HTC BoomSound™ editia Hi-Fi
Audio certificat de inalta rezolutie
Dolby Audio™ – Produs sub licenta de la Dolby Laboratories.
Microfon dublu cu anularea zgomotului

Este de ajuns o singura privire pentru a sti ca HTC Desire 10 lifestyle este facut pentru a straluci.
Acest telefon are un contur auriu metalic, cu contrast puternic, ce evidentiaza si defineste elegant finisajul mat al aparatului.
Partea frontala realizata complet din sticla iti permite sa te bucuri de o experienta de vizualizare mai uniforma.

HTC BoomSound™ editia Hi-Fi
Audio certificat de inalta rezolutie
Dolby Audio™ – Produs sub licenta de la Dolby Laboratories.
Microfon dublu cu anularea zgomotului

| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1280 x 720 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 16 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 400 |
| Frecventa procesor: | 1600 MHz |
| Camera principala: | 13 MP |
|---|---|
| Functii: |
Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 5 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6.0 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Nu |
| Bluetooth: | v4.1 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 2700 mAh |
| Autonomie convorbire: | Pana la 24 de ore |
| Autonomie stand-by: | Pana la 28 de zile |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | Desire 10 Lifestyle |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 155 g |








