Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS ZenPad 8 Z581KL
Tableta ASUS ZenPad 8, Z581KL, 8 inch, Hexa-Core, 16GB, 4G, Negru

ASUS ZenPad 3 8.0 este o tableta premium de 8 inch, cu 2K (2048 x 1536 rezolutie),efecte vizuale si audio cinematografica pentru divertisment cu adevarat captivant. Design-ul sau inspirat de moda cu un finisaj metalic mat si butonul ce ofera un nivel sublim de eleganta si frumusete, in timp ce un procesor hexa-core super-rapid si 4GB memorie RAM ofera o performanta puternica in orice scenariu de utilizare. Impreuna cu noul ZenUI 3.0 interfata cu inteligenta adaugata, ZenPad 3 8.0 ofera o experienta incredibila ca nici o alta tableta.
Design-inspirat de moda
ASUS ZenPad 3 8.0 are un design contemporan, modern, care intoarce capetele. corpul sau din aluminiu forjat cantareste doar 320g, si are un capac pe spate din piele care este placut atingere.
ASUS ZenPad 3 8.0 are un design contemporan, modern, care intoarce capetele. corpul sau din aluminiu forjat cantareste doar 320g, si are un capac pe spate din piele care este placut atingere.


Finisaj metalic
ASUS ZenPad 3 8.0 are un finisaj metalic mat si un buton fin la care sa reflecte un echilibru de frumusete si putere. Suprafata sa rafinat este realizat datorita unui proces de slefuire hiper fina.
ASUS ZenPad 3 8.0 are un finisaj metalic mat si un buton fin la care sa reflecte un echilibru de frumusete si putere. Suprafata sa rafinat este realizat datorita unui proces de slefuire hiper fina.

Este totul in detalii
ASUS ZenPad 3 8.0 ofera divertisment mobil cum nu ati experimentat. Display 2K pe 8 inch (2048 x 1536 rezolutie) tehnologie IPS de afisare 178 de grade unghiuri de vizualizare si ASUS VisualMaster cu ASUS Tru2Life+ pentru o experienta cinematografica.
ASUS ZenPad 3 8.0 ofera divertisment mobil cum nu ati experimentat. Display 2K pe 8 inch (2048 x 1536 rezolutie) tehnologie IPS de afisare 178 de grade unghiuri de vizualizare si ASUS VisualMaster cu ASUS Tru2Life+ pentru o experienta cinematografica.
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Diagonala: | 8 inch |
| Rezolutie: | 2048 x 1536 |
| Numar culori: | 16 M |
| Multi-touch: | Da |
| Procesor: | Hexa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 650 |
| Frecventa procesor: | 1.8 GHz |
| Memorie interna: | 16 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 128 GB) |
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | v4.0 |
| GPS: | Da |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| USB: | Type C |
| Camera principala: | 8 MP |
|---|---|
| Camera secundara: | 2 MP |
| Functii: | Auto-focus |
| Senzori: |
Proximitate; Busola; Lumina ambientala |
|---|
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6.0 |
| Model: | ZenPad 8 |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 320 g |
| Dimensiuni: | 136.4 x 205.4 x7.57 mm |
| Garantie: | 24 luni |






