Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus ZenPad 10 Z300CNL, 10.1", Quad-Core, 32GB, 4G, Negru
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Diagonala: | 10.1 inch |
| Rezolutie: | 1280 x 800 |
| Numar culori: | 16 M |
| Multi-touch: | Da |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Intel Atom Z3560 |
| Frecventa procesor: | 1.8 GHz |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 128 GB) |
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2500 / 2600 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | v4.0 |
| GPS: |
Da; cu GLONASS |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Camera principala: | 5 MP |
|---|---|
| Camera secundara: | 2 MP |
| Functii: | Auto-focus |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 4680 mAh |
| Autonomie de lucru: | Pana la 8 ore |
| Senzori: |
Accelerometru; Busola; Lumina ambientala |
|---|
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6 |
| Model: | ZenPad 10 10.1" |
|---|---|
| Tip SIM: | Micro-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 490 g |
| Dimensiuni: | 172 x 7.9 x 251.6 mm |
| Garantie: | 24 luni |





