Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
2 in 1 Lenovo Yoga 900S-12ISK, Argintiu
UN 2 IN 1 ULTRASUBTIRE, DE 12,5", CU O AUTONOMIE EPICA A BATERIEI
Cel mai subtire laptop convertibil din lumeAutonomie incredibila a bateriei
Balama eleganta si diferita, tip bratara de ceas
Durabilitate asigurata de fibra de carbon
Suport pentru stilou digital
Procesor Intel Core M7 de pana la a doua generatie
Subtire, usor, silentios si versatil. Noile procesoare Intel Core de a 6-a generatie ofera o performanta mobila extraordinara, cu o capacitate de raspuns uimitoare si o autonomie impresionanta a bateriei. Acest procesor cu o multime de functionalitati si securitate incorporata este gata sa va duca productivitatea, creativitatea si divertismentul la un nivel superior. In plus, prin faptul ca permit caracteristicile interesante din Windows 10, procesoarele Intel Core de a sasea generatie va lasa sa va folositi imaginatia si sa explorati noi posibilitati.Windows 10 Home
Stilul familiar Windows, imbunatatit. Meniul Start s-a intors si e mai bun ca oricand. Extindeti-l, personalizati-l, faceti-l sa va reprezinte. Lucrati cu mai multe dintre dispozitivele care va intereseaza, cum ar fi imprimante, camere si dispozitive USB. Si beneficiati de functionalitati suplimentare de securitate care va protejeaza impotriva furtului de dispozitive si a software-ului rau intentionat.Mai multe moduri de a folosi tableta Yoga
Yoga 900Seste un PC extraordinar de adaptabil. Are patru moduri diferite in care puteti face tot ce doriti: Laptop, Stand, Cort sau Tableta. Secretul: Designul unic al modelului Yoga 900S, balamaua in stilul celei de ceas si ecranul tactil ii permit ecranului sa se roteasca cu 360 de grade in jurul axei, ceea ce inseamna ca puteti selecta modul de utilizat in functie de ce alegeti sa faceti.
Balama in stil ceas
In mod clar diferita, aceasta balama eleganta este alcatuita din 813 componente individuale, pentru tranzitii fluide intre moduri, dar cu spatii minime intre partile mobile, pentru o tensiune constanta. Tehnologia Auto Lock a balamalei va permite sa deschideti si sa inchideti cu usurinta laptopul, chiar si cu o singura mana. Si e disponibila in trei culori, pentru a se asorta cu capacul: Clementine Orange, Champagne Gold si Platinum Silver.Cel mai subtire laptop convertibil de pe Planeta Pamant*
La numai 12,8 mm grosime si cantarind numai 999 g, modelul YOGA 900S este cel mai subtire laptop convertibil din lume. Abia daca veti sti ca-l aveti la dvs., dar gratie designului din fibra de carbon, este totusi puternic si durabil.*Bazat pe o recenzie a site-urilor OEM majore, de pe data de 24 noiembrie 2015
Ecran QHD (2560 x 1440) cu tehnologie IPS
Ecranul QHD incantator al modelului Yoga 900S se adapteaza la modul in care lucrati si va distrati, gratie tehnologiei sale de vizualizare IPS. Puteti sa-l plasati pe un birou, sa-l intoarceti, sa-l tineti cu susul in jos si va continua sa arate grozav din orice unghi.
Boxe stereo cu Dolby Home Theater
Boxele modelului Yoga 900S ofera un sunet stereo bogat, iar Dolby Home Theater ofera o experienta audio captivanta.| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core M |
| Model procesor: | M7-6Y75 |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 1200 Mhz |
| TurboBoost: | 3100 MHz |
| Memorie cache: | 4096 KB |
| Diagonala: | 12.5 inch |
|---|---|
| Tip display: | QHD |
| Rezolutie: | 2560 x 1440 |
| Caracteristici speciale display: | IPS |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Unitate de stocare: | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 512 GB |
| Tip memorie video: | Integrata |
|---|---|
| Chipset video: | Intel |
| Seria: | Intel HD Graphics 515 |
| Audio: | Difuzoare stereo |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Putere difuzoare: | 2 x 0.5 W |
| Tehnologie: | Dolby Audio Premium |
| Unitate optica: | Fara |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Wireless: | 802.11 ac 2 x 2 |
|---|---|
| Bluetooth: | V4.0 |
| Autonomie de lucru: | Pana la 10 ore si 30 minute |
|---|---|
| Baterie: | Li-ion 4 celule |
| Sistem de operare: | Windows 10 |
|---|---|
| Versiune: | Home 64 biti |
![]() © 2005-2026 Hamster.md |
|---|







