Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP 15-BA001NQ, AMD A-Series A10-9600P, 4GB DDR4, HDD 500GB
Oferte fierbinți
Performanta sigura
Cu cele mai recente procesoare AMD si cu spatiu vast pe unitatea de disc sau SSD la anumite modele, poti sa lucrezi, sa te joci, sa profiti de capacitatea de multitasking si sa stochezi mai mult. Putere fiabila si spatiu de stocare de incredere.Afisaj vibrant
Ecranul HD clar iti ofera bucuria de a vedea in detaliu fotografii, videoclipuri si pagini Web. Sau, la anumite modele, rezolutia Full HD iti permite sa obtii chiar mai mult de la afisajul tau.Calitate masurabila
Viata poate fi imprevizibila, dar laptopul HP nu va fi. Astfel incat, indiferent daca apar proiecte urgente sau petreci nopti vizionand filme, te vei bucura de performante remarcabile, demonstrate la peste 200 de teste.
Procesoare Quad-Core
PC-ul HP va ofera viteza de care aveti nevoie pentru a duce lucrarile la bun sfarsit. Avand procesoare de varf, nu va mai faceti griji in privinta necesarului de putere.Inconjurat de sunet exceptional
Sunetul exceptional asigura o experienta sonora captivanta pentru muzica, videoclipuri si jocuri.| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator: | ARM |
|---|---|
| Tip procesor: | AMD A-Series |
| Model procesor: | 9600P |
| Numar nuclee: | 4 |
| Tehnologie: | 28 nm |
| Frecventa: | 2400 MHz |
| TurboBoost: | 3300 MHz |
| Memorie cache: | 2048 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | HD |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | BrightView |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR4 |
| Frecventa: | 2133 MHz |
| Memorie maxima: | 16 GB |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | AMD |
| Seria: | Radeon |
| Model placa video: | R7 M440 |
| Capacitate memorie video: | 4 GB |
| Caracteristici speciale video: | AMD Enduro Technology |
| Audio: | Difuzoare stereo |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Tehnologie: | DTS Studio Sound |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; SDHC; SDXC |
| Camera web: | Da |
| USB 2.0: | 2 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-ion 4 celule |
|---|
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|







