Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Philips 32PFH5300/88
| Tip: | LED |
|---|---|
| Sistem de operare: | Altele |
| Tip ecran: | Plat |
| Smart TV: | Da |
| 3D TV: | Nu |
| Iesire sunet (RMS): | 10 W |
|---|---|
| Tehnologii audio: |
Dynamic Bass Enhancement; Incredible Surround; Smart Sound Mode |
| Diagonala: | 80 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Full HD |
| Rezolutie (pixeli): | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Luminozitate: | 300 cd/mp |
| Tehnologii: |
Micro Dimming; Perfect Motion Rate; Pixel Plus HD |
| HDMI: | 2 |
|---|---|
| USB 2.0: | 2 |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Retea: | Wireless |
| Caracteristici speciale: |
MultiRoom Client SimplyShare Wi-fi Miracast Certified HbbTV WiFi Direct |
|---|
| Putere consumata: | 29 W |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 5.7 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 726 x 485 x 186 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 726 x 436 x 77 mm |
| Garantie tehnica: | 12 luni |
Smart TV LED subtire Full HD

Wi-Fi Miracast redati continutul smartphone-ului dvs. pe televizor
Redati ceea ce vedeti pe dispozitivul dvs. inteligent si partajati cu prietenii si familia pe televizor. De la fotografii la videoclipuri, jocuri si altele, redati orice cu o simpla comanda de pe smartphone-ul si tableta dvs. pe ecranul mare.

Wi-Fi integrat pentru conectare usoara
Tehnologia Wi-Fi integrata pe televizorul dvs. Smart TV de la Philips face conectarea cu reteaua dvs. de acasa usoara si rapida, permitandu-va sa accesati o varietate bogata de continut wireless, de acasa.Micro Dimming imbunatateste contrastul televizorului dvs.
Multumita software-ului nostru special care analizeaza imaginea in 6400 sectiuni diferite si o regleaza in mod corespunzator, te vei bucura de contrast si calitate incredibile ale imaginii, avand parte de o experienta vizuala realista.

Pixel Plus HD pentru imagini minunate pe care le veti adora
Motorul Philips Pixel Plus HD optimizeaza calitatea imaginii pentru a furniza imagini clare cu un contrast frumos. Astfel ca, indiferent daca vizualizezi un DVD sau transmiti continut online, te vei bucura de imagini mai clare, multumita albului mai stralucitor si negrului mai intens.PMR 200 Hz pentru imagini in miscare clare
Perfect Motion Rate combina tehnologia de afisare Philips si tehnicile de procesare video avansate pentru a imbunatati calitatea fiecarui cadru. Daca iti plac jocurile, evenimentele sportive antrenante sau filmele de actiune, vei experimenta imagini in miscare line si de claritate maxima.

Smart TV: o lume complet noua pe care o puteti explora
Descopera o experienta mai inteligenta care se afla dincolo de televizorul traditional. Inchiriaza si reda filme, clipuri video sau jocuri din magazinele video online. Vizioneaza programe de televiziune recuperate de pe canalele preferate si bucura-te de o selectie din ce in ce mai bogata de aplicatii online cu Smart TV.O intrare HDMI si EasyLink pentru conectivitate integrate
Evitati paienjenisul de cabluri cu un singur cablu care ofera semnal video si audio de pe dispozitivele dvs. pe televizor. HDMI utilizeaza semnale necomprimate, asigurand cea mai inalta calitate de la sursa la ecran. Impreuna cu Philips Easylink, nu aveti nevoie decat de o telecomanda pentru a efectua majoritatea comenzilor pe televizor, DVD, Blu-Ray, set top box sau sistemul home theatre.

USB pentru redare multimedia
Conectati-va stick-ul de memorie USB, camera digitala, playerul MP3 sau alt dispozitiv multimedia la portul USB din partea laterala a televizorului dvs. pentru a va bucura de fotografii, videoclipuri si muzica cu browserul de continut usor de utilizat de pe ecran.




