Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Philips 40HFL2819D/12
Oferte fierbinți
Clonare USB a tuturor setarilor pentru instalare rapida
Clonare USB a tuturor setarilor pentru instalare rapida Asigura capacitatea de a copia usor si fara cabluri toate setarile si canalele programate de la un televizor la altele in mai putin de un minut. Caracteristica asigura uniformitatea intre televizoare si reduce semnificativ timpul si costurile de instalare.


Imagini LED exceptionale cu un consum redus de energie
Cea mai avansata tehnologie de iluminare cu LED-uri a acestui televizor combina un design minimalist exceptional cu o calitate uimitoare a imaginii, precum si cel mai redus consum de energie din categoria sa. Mai mult, tehnologia de iluminare cu LED-uri nu contine materiale periculoase. Astfel, prin iluminarea cu LED puteti sa va bucurati de un consum redus de energie, o luminozitate crescuta, contrast si claritate incredibile si culori vii.
USB pentru redare multimedia
Conectati-va stick-ul de memorie USB, camera digitala, playerul MP3 sau alt dispozitiv multimedia la portul USB din partea laterala a televizorului dvs. pentru a va bucura de fotografii, videoclipuri si muzica cu browserul de continut usor de utilizat de pe ecran.


Pagina de intampinare pe ecran
Un mesaj de intampinare este afisat de fiecare data cand este pornit televizorul.
Limitarea volumului
Aceasta caracteristica predefineste intervalul de volum in care poate functiona televizorul, prevenind reglajele excesive ale volumului si evitand astfel deranjarea vecinilor.
Blocarea meniului de instalare
Previne accesul neautorizat la setările de instalare şi configurare, pentru a asigura un confort maxim oaspeţilor şi pentru a evita costurile de reprogramare nenecesare.
Consum redus de energie
Televizoarele Philips sunt proiectate pentru a minimiza consumul de energie. Acest lucru nu reduce doar impactul asupra mediului, ci diminueaza si costurile de utilizare.
Panou de conectivitate integrat
Panoul de conectivitate integrat le permite oaspetilor dvs. sa isi conecteze perfect dispozitivele personale la televizorul dvs., fara a fi necesar niciun panou de conectivitate extern.
Blocare controale laterale
Selectand in meniul de configurare optiunea de blocare sau deblocare a accesului la controalele frontale sau laterale ale televizorului, se previne accesarea neautorizata a meniului televizorului, economisindu-se astfel timpul si efortul hotelierului pentru reinstalare.
| Tip: | LED |
|---|---|
| Tip ecran: | Plat |
| Smart TV: | Nu |
| 3D TV: | Nu |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Tehnologii audio: |
Clear Sound; Incredible Surround |
| Diagonala: | 102 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Full HD |
| Rezolutie (pixeli): | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Luminozitate: | 300 cd/mp |
| Tehnologii: |
Digital Crystal Clear; Perfect Motion Rate |
| HDMI: | 1 |
|---|---|
| USB 2.0: | 1 |
| VGA: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| RCA: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Putere consumata: | 63 W |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Telecomanda Manual de utilizare |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 9.85 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 923 x 587 x 217 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 923 x 551 x 98 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |



